Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
SPARTA NAD SÍLY BOHEMIANS

Pondělní dohrávka 8. kola Tipsport Superligy přivedla klokany do Arény Sparta. Před televizními kamerami zde změřili síly s ACEMA Sparta Praha.

První desetiminutovka utkání byla z obou stran opatrná a vyčkávací. Všechny vážnější akce dokázali brankáři na obou stranách pokrýt. První, kdo dokázal udeřit byli domácí hráči, konkrétně Dominik Bartoš, který se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a poslal domácí do vedení. O minutu později si vybral smůlu Kryštof Krbec, od kterého se nešťastně odrazil balonek do vlastní sítě. Před sirénou ukončující první třetinu bylo na domácí straně ještě veseleji a to když střela Marka Zouzala skončila za zády Kotoučka. Sparta tak po první třetině vedla 3:0.

Ve druhé třetině pokračovala přetahovaná o každý balonek a Bohemka se tlačila za snížením. To přišlo z hole Patrika Šebka, který krásně zakončil souhru celé pětky na hřišti. Druhá část utkání toho však více nepřinesla a do závěrečné třetiny se tak odcházelo za stavu 3:1.

V úvodu poslední třetiny vrátil Spartě tříbrankové vedení Lukáš Ujhelyi. Klokani však nic nevzdali a hnali se za vyrovnáním. O snížení se po chybě domácí obrany postaral Jakub Buršík a na rozdíl jediné branky snižoval Pavel Čihák. Tlak Bohemians byl ještě zvýšen domácím vyloučením Ondřeje Svatoše a došlo i na hru bez brankáře. Bohužel závěrečný tlak klokanů k další brance nevedl a tři body do tabulky si tak připisuje domácí Sparta za vítězství 4:3.

SOUHRN UTKÁNÍ:


ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 4:3
branky: 
14. Dominik Bartoš, 15. Kryštof Krbec, 19. Marek Zouzal, 48. Lukáš Ujhelyi - 27. Patrik Šebek, 52. Jakub Buršík, 59. Pavel Čihák; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 448; zásahy brankářů: Martin Beneš 11 - Michal Kotouček 20; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:2

Související utkání

Utkání - Muži A
8.10.2018, Aréna Sparta
Sparta
4:3
3:0, 0:1, 1:2
Bohemians

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz