Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
ŽENY SI PŘIPISUJÍ DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ!

Nedělní odpoledne bylo na Děkance ve znamení 6. kola Extraligy žen. Domácí klokanky přivítaly FBK Jičín. Před samotným začátkem převzala Adéla Bočanová ocenění za 200. utkání v základní části Extraligy žen.

Již od úvodu utkání, bylo na domácích hráčkách vidět, že ony dnes chtějí diktovat tempo hry. V páté minutě již měly hráčky Bohemians první důvod k radosti. Michaela Neubergerová tečovala nahozený balonek od Chaloupkové a ten skončil až v brance. Klokanky pokračovaly v nastoleném tempu a během dvou minut dokázaly vstřelit tři branky a dostaly se tak do pohodlného vedení 4:0. Závěrečnou branku první třetiny vstřelila Hanka Poláková, která tak zaznamenala svůj druhý gól v zápase.

Úvod druhé části zápasu patřil hráčkám Jičína. Ty se pár vteřin po buly dostaly do útočného pásma a o snížení se postarala Anet Jarolímová. V polovině utkání vrátila pětibrankové vedení domácím Eliška Reischlová a stejně jako Hanka Poláková i ona zaznamenala svůj druhý gól v zápase. Hráčky Jičína však nic nevzdaly a jejich snaha byla odměněna druhým gólem. Ten po pěkné souhře vstřelila Kristýna Bachmaierová. Klokanky však v závěru dokázaly přidat ještě dvě branky, když nejprve využila přesilovou hru Adéla Bočanová a poté Eliška Reischlová završila svůj hattrick.

Vstup do poslední třetiny měly opět lepší hráčky Jičína. Rychlá výměna balonku a Kristýna Bachmaierová snižovala na 8:3. Jičín se snažil ještě zdramatizovat utkání a snížil na 8:5, ale klid na hokejky domácích vrátila těsně před závěrečnou sirénou Divišová a klokanky si tak připsaly vítězství 9:5.

Dobré utkání našich žen je tou nejlepší pozvánkou na následující domácí zápas, který klokanky odehrají v pátek 26. října proti Florbal Chodov.

SOUHRN UTKÁNÍ:


FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 9:5
branky: 
6. Michaela Neubergerová, 15. Hana Poláková, 15. Eliška Reischlová, 17. Andrea Kadidlová, 19. Hana Poláková, 33. Eliška Reischlová, 39. Adéla Bočanová, 40. Eliška Reischlová, 59. Anna - Marie Divišová - 21. Anet Jarolímová, 37. Kristýna Bachmaierová, 43. Kristýna Bachmaierová, 53. Nikola Kuchařová, 55. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:4; využití: 4:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 19 - Veronika Samková 22; po třetinách: 5:0, 3:2, 1:3;

HODNOCENÍ UTKÁNÍ OD PAVLA KRBCE:

ELIŠKA REISCHLOVÁ A MICHAELA NEUBERGEROVÁ HODNOTÍ UTKÁNÍ PROTI JIČÍNU:

Související utkání

Utkání - Ženy A
7.10.2018, SH Děkanka
Bohemians
9:5
5:0, 3:2, 1:3
Jičín

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz