Muže i ženy čekají náročné zápasy

O následujícím víkendu nás čekají další zápasy Extraligy žen a Tipsport Superligy mužů. Ženy hostí na Děkance FBK Jičín a muže čeká souboj s pražským rivalem Sparta Praha před kamerami ČT.

Klokanky v posledním kole zajížděly na půdu Židenic. Těžké utkání zvládly a z jihomoravské metropole si odvezly 3 body za výhru 4:2. Nejvíce se na výsledku podílela kapitánka Hanka Poláková, která zaznamenala hattrick. Ženy se aktuálně nacházejí na 6. místě extraligové tabulky se ziskem 9 bodů. Do čela kanadského bodování našeho týmu se vyhoupla Hanka Poláková, která má na kontě 11 bodů za 8 branek a 3 asistence.

V následujícím 6. kole Extraligy žen hostíme KM automatik FBK Jičín. Ten odehrál poslední utkání u nováčka soutěže v Plzni. Hráčky Jičína potvrdily roli favorita a z Plzně si odvezly tři body za výhru 8:4. Nejvíce kanadských bodů má Kristýna Bachmaierová a to 11 za 6 branek a 5 asistencí.

Přijďte podpořit klokanky v zisku důležitých bodů do Extraligové tabulky! Zápas začíná již tuto neděli 7. října od 16:00 doma na Děkance!

Klokany čeká těžký souboj proti pražskému rivalovi.

Klokani v sedmém kole Tipsport Superligy přivítali na domácím hřišti Sokol Pardubice. První třetina byla jasně v režii domácích hráčů a skóre 5:1 o tom jasně vypovídalo. Hráči Pardubic však nesložili zbraně a celé utkání dokázali zdramatizovat. Utkání dokázali srovnat na 6:6 a obrat utkání dokonali v prodloužení. Z Děkanky si tak odváželi 2 body za výhru 7:6 v prodloužení.
Muži se tak nacházejí na 9. místě se sedmi body. Do čela kanadského bodování se dostal Jakub Buršík, který v zápase proti Pardubicím zaznamenal hattrick.

Klokany v následujícím kole nečeká nic lehkého. Před kamerami ČT Sport změří v pondělí 8.října od 18:00 síly proti ACEMA Sparta Praha. Ta je v úvodu ligy ve skvělé formě a právem jí tak náleží první místo v tabulce. Sparta v posledním utkání zajížděla na půdu Ostravy a do hlavního města se vracela se ziskem všech bodů za výhru 5:2. Bodovým lídrem je Michal Kareš, který již nasbíral 11 bodů za 6 branek a 5 asistencí.

"Na zápas s Jičínem se rozhodně těším. Nesmíme nic podcenit a chceme si dojít kvalitní hrou pro 3 body," prohlásila obránkyně Eliška Nová.

Přijďte podpořit klokany v boji proti pražskému rivalovi! Již v pondělí 8. října všichni na Podvinný mlýn! Utkání začíná v 18:00!