Proč jít v pátek na Děkanku?!

Již zítra nás čekají další tři domácí souboje! Den začnou junioři, kteří od 11:00 hostí Florbal Primátor Náchod. Ženy čeká od 14:00 Ivanti Tigers Jižní Město a klokani vyzvou od 17:00 FBC Liberec!

TŘI DOMÁCÍ UTKÁNÍ PO SOBĚ

V pátek nás čekají tři domácí zápasy. Vstupné na trojitou porci kvalitního florbalu však zůstává stejná jako na jedno utkání.

KLOKANKY BUDOU CHTÍT ZABODOVAT

V posledním zápase se ženám nedařilo a prohrály. Své zaváhání tak budou chtít napravit ziskem všech tří bodů!

PRAŽSKÝ RIVAL

Klokanky nastupují proti Ivanti Tigers Jižní Město a diváci se tak mohou těšit na skvělý zápas.

VÝSLEDKOVÁ TIPOVAČKA O SPECIÁLNÍ CENY

Až do začátku druhé třetiny zápasu mužů budete mít možnost tipovat přesný výsledek po dvou třetinách a zapojit se tak do soutěže o vouchery do ADVENTURE MINIGOLF v O2 Areně!

SOUPEŘ KLOKANŮ ZE SEVERU

Na Děkanku přijíždí FBC Liberec, který potrápil nejednoho kvalitního soupeře.

STOPROCENTNÍ JUNIOŘI
Naši junioři mají za sebou 5 zápasů, kde slavili 5 výher a 52 vstřelených branek. V pátek budou bojovat o další vítězství proti Náchodu!

NABITÝ FANSHOP
Během obou zápasů našich elitních týmů bude na svém klasickém místě i náš fanshop se spoustou novinek.

PŘESTÁVKOVÉ SOUTĚŽE

Kromě speciální tipovačky chystáme i další přestávkové soutěže o ceny od našich partnerů.