Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Zápis do sportovních kroužků a týmů na školní rok 2024/2025 je spuštěn! Přihlaste své děti ještě dnes!

Široká nabídka sportovních aktivit

Naše nabídka zahrnuje celou řadu sportovních odvětví, mezi nimiž tradičně vyniká florbal, ideální pro děti, které si chtějí užít dynamiku a týmovou spolupráci. Ať už máte doma budoucího šampiona nebo dítě, které si chce hlavně hrát a bavit se, u nás najde ten správný kroužek. Kompletní nabídku kroužků naleznete v náborové sekci.

Proč zvolit naše sportovní kroužky?

1. Bezpečí a zdravý pohyb: Na prvním místě je pro nás bezpečí vašich dětí. Všechny tréninky probíhají pod dohledem zkušených trenérů, kteří dbají na správnou techniku a prevenci úrazů. Pohyb je pro děti zásadní pro jejich zdravý růst a vývoj, a my se snažíme, aby si jej užívaly.

2. Profesionální vedení: Naši trenéři jsou odborníci s mnohaletou praxí v práci s dětmi. Věnují každému dítěti individuální péči, motivují je a pomáhají jim dosáhnout jejich sportovních cílů.

3. Cenová dostupnost: Snažíme se, aby sportovní kroužky byly dostupné pro všechny rodiny.

4. Noví kamarádi: Sportovní kroužky nejsou jen o pohybu, ale také o nových přátelstvích. Vaše děti zde najdou nové kamarády, se kterými mohou sdílet radost ze hry a vzájemně se podporovat.

5. Moderní sportovní centra: Pyšníme se dvěma vlastními sportovními centry na Praze 4. Vaše děti budou trénovat v bezpečném prostředí, které nabízí kvalitní zázemí pro jejich sportování.

6. První trénink na zkoušku: Aby se vaše děti nemusely ničeho bát, nabízíme první trénink na zkoušku. Během tohoto tréninku jim všechno ukážeme, seznámíme je s prostředím a umožníme jim vyzkoušet si, jaké to je být součástí našeho klubu.

Jak se přihlásit?

Přihlásit své dítě je snadné! Stačí navštívit naši náborovou sekci na webových stránkách klubu FbŠ Bohemians, kde najdete online přihlášky a širokou nabídku sportovních kroužků. Po obdržení vaší přihlášky vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom dokončili registraci a poskytli vám všechny potřebné informace.

Kontakt

Pro více informací kontaktujte šéftrenéra Tomáše Grigara na telefonu +420 728 351 446 nebo emailem na nabory@fbsbohemians.cz. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s přihláškou.

Zajistěte svým dětem skvělý start do nového školního roku plného pohybu, zábavy a nových přátelství. Těšíme se na vás!

Vaše FbŠ Bohemians

Související informace

Dále čtěte

Kutná Hora 2024 - Soustředění FbŠ Bohemians