Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Dívčí akademie vstoupí do nové sezóny s posilami v realizačních týmech

Rozrůstající se počty našich hráček, snaha o neustálý pokrok a také nucená reakce na odchod předchozích trenérek – to jsou důvody, na základě kterých po dvou letech dochází k větším změnám v realizačních týmech dívčí akademie.

„Zejména oběma Eliškám děkujeme za práci, kterou pro klub odvedly. Obě se z časových důvodů rozhodly pro tuto chvíli trénování nevěnovat a my jim za klub přejeme hodně štěstí v další životní etapě. Přestože v první chvíli jsem měla obavy, jak se nám realizační týmy podaří obsadit, mám z jejich nového složení opravdu dobrý pocit.“ prozradila Tezy Blažková, šéftrenérka dívčí akademie.

Na dosavadní práci u týmů nejmenších hráček naváže Pavel Vach a k němu se připojí hned čtveřice mladých trenérek – Lucie Seifertová, Denisa Hebíková, Anna Vlčková a Anna Toběrná.

„Už letos jsem si udělala licenci a byla na několika turnajích. Těším se, že se Sajfou (Lucie Seifertová) budeme pro holky nejen trenérky, ale že nám někdy budou chodit třeba fandit i na ženy.“ poukázala Deny Hebíková na fakt, že obě trenérky jsou členkami ženského A týmu.

Obě Aničky nezůstávají pozadu. Anička Toběrná má za sebou část aktivní fotbalové kariéry, Anička Vlčková nastupuje nyní v týmu žen B. „Těším se, už jsem začala na nějaké tréninky chodit a mám radost z toho, jak jsou holčičky do trénování zapálené.“ naznačila Anička Vlčková, že pro své svěřenkyně nebude úplně novou tváří.

Trenérky se rodičům představí osobně už na nejbližší rodičovské schůzce, která se pro dívčí akademii bude konat v úterý 4.6. od 17:30 na Exe Sport Aréně. Kromě hodnocení uplynulé sezony, vyhlášení Klokana roku a představení plánů na další sezonu nás čeká také grilovačka, a tak doufáme, že se uvidíme v hojném počtu.

Dále čtěte

Kutná Hora 2024 - Soustředění FbŠ Bohemians