Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
RODIČOVSKÉ SCHŮZKY A UKONČENÍ SEZÓNY 2023/2024

Vážení rodiče, hráči a hráčky, srdečně Vás zveme na poslední klubové akce před letními prázdninami. Ukončení sezóny jsme i letos rozdělili do dvou termínů dle hlavních tréninkových center Bublina Arena a Exe Sport Arena. Součástí obou setkání budou navíc i rodičovské schůzky jednotlivých týmů.

V rámci Ukončení sezóny se můžeme těšit na společné grilování a přátelské utkání mezi rodiči, hráči a trenéry, a na které bychom Vás rádi pozvali. Nezapomeňte si proto sportovní oblečení a obuv. Florbalovou hůl rádi zapůjčíme. Doprovodným programem bude také autogramiáda superligových klokanů, focení s maskotem a vyhlášení hráčů jednotlivých kategorií. Doufáme, že se na schůzkách, ale také na přátelském utkání potkáme v co největším počtu.

Kdy se schůzky uskuteční?

Pondělí 3.6.2024 od 17:30 na Bublina Aréně - Elévové a přípravka Bublina Aréna, mladší a starší žáci, dorostenci a junioři A i B 

Úterý 4.6. od 17:30 na Exe Sport Aréně
- kompletní ženská složka, elévové a přípravka Jeremenkova, mladší žáci Jeremenkova (ročník 2011 prosíme o příchod na pondělní schůzku na Bublinu)

Časový harmonogram schůzek:
17:30 – 18:30 klubová prezentace a vyhlášení hráčů jednotlivých kategorií
18:30 – 19:00 týmové prezentace
19:00 – 20:30 grilování + volná zábava + přátelská utkání mezi rodiči a hráči v hale

Občerstvení a pití zajištěno :)

V případě dotazů jsme Vám plně k dispozici na emailu tomas.grigar@fbsbohemians.cz nebo na telefonním čísle 728-351-446.

Dále čtěte

Elementkempy.cz