Končíme v semifinále. Vítkovice rozhodly o svém postupu v první třetině

Všichni jsme si přáli vybojovat 7. utkání v Ostravě a od prvních minut bylo v hale cítit velké očekávání. Byly to ale Vítkovice, kterým patřilo šesté utkání a to zejména první třetina. V ní jsme totiž dostali celkem 5 branek a za náš tým skóroval pouze Kuba Buršík.

Děsivá první třetina ovlivnila i celé utkání a klokani museli začít dotahovat. Rozhodně jsme nesložili zbraně, ale v půlce utkání zvýšily Vítkovice na 1:6 a my jen marně hledali recept na vítkovického brankáře Součka. Naději vystřelil chvilku před pauzou Ondra Kawulok a do šaten se šlo za stavu 2:6.

V poslední třetině pak byla k vidění přestřelka, kdy padlo celkem 8 branek, ale zvrat v utkání to nepřineslo. Za klokany skóroval Patrik Šebek, Karel Petrák a dvakrát Filip Forman. Celkově tak utkání skončilo 6:10 a série 2:4 pro Vítkovice.

Náš soupeř tak využil druhý mečbol a postoupil do Superfinále. Pro nás sezóna končí a chceme hrozně moc poděkovat za veškerou podporu našim fanouškům a příznivcům.

Je za námi nejúspěšnější sezóna v historii klubu, a to se počítá klokani!