Druhé semifinále pro Vítkovice

Tentokrát to byly Vítkovice, které šly do vedení jako první a jednobrankovým rozdílem i opatrná první třetina skončila.

To ve druhé části už byli vidět i klokani. Nejprve srovnal Karel Petrák, následně si Vítkovice vzaly vedení zpět a 15 vteřin před koncem se prosadil Kuba Buršík. (2:2)

Třetí třetina ale zelenobílým vůbec nevyšla. Vítkovice vyhrály poslední část 7:2 a celkově tedy 9:4. Za klokany se trefili Filip Forman a Jan Malič, kteří sice vykřesali jiskru naděje, ale na vítkovické to nestačilo.

Nejlepším hráčem na straně Bohemians byl vyhlášen Honza Malič za 1 branku a 2 asistence.

Klokani neodehráli vůbec špatný zápas, ale chyby v poslední třetině bohužel soupeř tvrdě trestal.

Série se tak přesouvá do Prahy a všechny příznivce florbalu chceme pozvat na parádní semifinálovou sérii. V sobotu hrajeme od 18:00 a v neděli pak od 14:00. Obě utkání odehrajeme v UNYP Areně.