Klokani zvládli první semifinále a jdou do vedení

Lepší vstup si snad ani klokani nemohli přát. Hned v první minutě natáhl ke střele z protiútoku Jarda Petrák a ruce zelenobílých šly nahoru.

Pohledné utkání tak dostalo potřebný náboj a týmy se předháněly ve vedení. Vítkovice otočily na 2:1, ale ještě do přestávky se prosadil Ondra Kawulok a bylo to 2:2.

V prostřední části to byly Vítkovice, které šly znovu do vedení, ale Honza Malič využil přesilovou hru a na tabuli opět svítil vyrovnaný stav, tentokrát 3:3.

Až poslední část rozhodla a nechyběla tomu pořádná přetahovaná. Za klokany nejprve srovnal na 4:4 Jarda Petrák a o chvilku později strhnul vedení na naší stranu jeho bratr Karel.

Vítkovice sice ještě jednou odpověděly, ale v 55. minutě rozhodl Filip Forman brankou na 5:6 a klokani mohli slavit. První bod je doma.

Ve středu hrají klokani od 20:15 na ČT Sport a tak jim určitě držte palce. Poté se série stěhuje domů a o víkendu nás čeká hodně práce na hřišti i na tribuně.