Klokani vyzvou na další zápas Českou Lípu

Soupeř z 12. kola se opět vrací. Ve 12. kole jsme mohli vidět přestřelku, kde během první třetiny padlo celkem 10 branek. Jednalo se o velice intenzivní a dramatický zápas. Na konci druhé třetiny byl stav utkání 8:8 a o vítězi tohoto utkání nebylo rozhodnuto a diváky tak čekala zajímavá třetí třetina. Rozhodující byly góly do prázdné branky a aktivnější napadání.

Tým, který budeme hostit se aktuálně nachází na průběžné 11. příčce s 22 odehranými zápasy, 6 výhrami a 14 prohrami. V kanadském bodování si nejlépe vede Radek Krajcigr s 41 kanadskými body, 25 vstřelenými góly a 16 asistencemi. Jan Peška se nachází na druhém místě rovněž s 41 kanadskými body, 27 vstřelenými góly a 14 asistencemi. Třetího místa se ujal Štěpán Slaný s 29 kanadskými body, 10 vstřelenými góly a 19 asistencemi. Mezi 2 nejlepší brankáře v úspěšnosti zásahů patří Jan Dvořák se 75,08% a Daniel Jukl se 73,42%.

Náš domácí tým Bohemians se nachází na průběžném 4. místě s 21 odehranými zápasy, 13 výhrami a 6 prohrami. Na prvním místě v kanadském bodování si nejlépe vede Filip Forman s 60 kanadskými body, 20 vstřelenými góly a 40 asistencemi. Na záda mu dýchá Jakub Buršík s 48 kanadskými body, 34 vstřelenými góly a 14 asistencemi. Třetího místa se ujal Jaroslav Petrák s 37 kanadskými body, 28 vstřelenými góly a 9 asistencemi. Lepší úspěšnost zásahů zaznamenali Jakub Zavřel se 75,39% a Tomáš Hyršl s 68,35%.

Na zápas můžete dorazit na halu SH Jižní Město, kde se celý souboj odehraje. Přijďte tak dodat klokanům sílu Vaší přítomností a podporou.