Klokanky si připisují výhru z nedělního derby proti Crazy girls FBC Liberec

Očekávané nedělní derby Extraligy žen nám přineslo vítězství. Úvodní branka padla hned v minutě 1:47, kterou vstřelila hráčka Simona Pálková s asistencí hráčky Kateřiny Strnadové. Ani v čase 3:49 nechyběl gól vstřelený Anežkou Projsovou s asistencí Kristýny Dvořákové.

I 2. třetina se stala šťastnou pro naše klokanky, kde si celkově nahnaly 4 branky a udržely si tak náskok. Branka ze strany hostujícího týmu nepřišla a holky si tak navyšovaly vedení. Vypadalo to, že v této části zápasu bylo rozhodnuto, kdo odjede s porážkou.

Ve 3. třetině už tomu ovšem bylo jinak. V 46. minutě se projevily soupeřky a udělily holkám gól. V čase 59:29 bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Liberce. Nájezd provedla Lea Veselská, ale naše gólmanka Kristýna Karli předvedla skvělý výkon a nájezd s přehledem chytila. Ženy si po 11. kole drží 5. příčku v tabulce a mají celkově 17 bodů. Celkově byl boj zakončen v poměru 9:1 a my holkám moc děkujeme. Byly jste neskutečné!

Nejlepší hráčka: Simona Pálková