3 body z Jičína jsou naše

Po několika neúspěšných utkáních našich klokanek, kdy se jim nedařilo zdolat soupeře, je o víkendu čekalo utkání v Jičíně.

V první třetině to pro klokanky ještě nevypadalo moc nadějně. Lepší start do utkání měly soupeřky o čemž svědčí také stav po první dvacetiminutovce, 2:0.

Druhá třetina pak patřila našim ženám. Klokanky se po pěti úspěšných střelách dostaly do vedení a soupeřky nepustily téměř k ničemu. Podobně vypadala také poslední třetina, kdy byly opět dominantní naše hráčky. Po šedesáti minutách utkání se radovaly zelenobílé. Zápas totiž skončil v jejich prospěch stavem 4:8.

Nejlepšími hráčkami utkání se staly za FbŠ Bohemians Kačka Strnadová a za soupeřky to byla Marcela Velzelová.