Klokanky v nájezdech porazily Brno a vezou 2 body

Úvodní třetina florbalové krásy moc nenabídla. Klokanky sice Buldočky přestřílely, ale gólově se žádný z týmů neprosadil a do šaten se šlo za stavu 0:0.

Na hřišti se hrál bojovný florbal, který byl sice v tempu, ale na obou stranách bylo také spoustu nepřesností, a tak měli trenéři o přestávce o čem mluvit.

Klokanky se po pauze chopily příležitosti a hned ve 27. vteřině se prosadila Karolína Mezerová.

Odpověď Brna pak přišla v polovině utkání a dvě minuty před koncem prostředního dějství šly naše soupeřky do vedení.

Srovnat se pak podařilo Lucii Veselé v úvodu třetí třetiny, ale Bulldogs Brno si vedení vzalo rychle zpět.

Za Bohemians pak v 52. minutě vyrovnala na 3:3 Natálie Bartošová a tento stav vydržel až do konce základní části.

V následném prodloužení se neprosadil ani jeden tým, a tak přišly na řadu nájezd. V nich o extra bodu pro naše barvy rozhodla Karolína Mezerová a klokanky se tak dál mohou těšit z povedeného startu soutěže.

Už ve středu mají na programu utkání s Chodovem a jde o první domácí zápas sezóny.

ZÁZNAM UTKÁNÍ:

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 3:4pn

branky: 30. Michaela Žáková, 39. Anna Brucháčková, 42. Anna Brucháčková - 21. Karolína Mezerová, 41. Lucie Veselá, 52. Natálie Bartošová, N Karolína Mezerová; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 2 + Karolína Sovadinová 4:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jana Prátová 25 - Martina Franková 29; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2, 0:0;