Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Tréninky v sezóně 2022/23

Letní prázdniny se pomalu blíží ke svému konci, což znamená, že se vracíme zpátky do plného tréninkového procesu. Od pondělí 29.8.2022 se do tréninkového režimu vrací soutěžní kategorie od mladších žáků a žákyň výše. Tréninky elévů, přípravek a elévek začínají na obou akademiích v týdnu od 5.9.2022. Tréninkové centrum Bítovská se do pravidelných tréninků vrátí od pondělí 12.9. a začátky školních kroužků na dalších základních školách naleznete na webu a v členské sekci

Kromě standardních týmových tréninků pro Vás i tuto sezónu chystáme bonusové tréninky. Těšit se můžete na Skills tréninky zaměřený na techniku, kompenzační cvičení pod vedením fyzioterapeutů z Bohemia Fyzio a samozřejmě také na tréninky brankářské. Informace k těmto tréninkům budou zveřejněny v členské sekci a na webu. Bonusové tréninky začínají 21.9.2022. 

“V letošní sezóně jsme rozpis jednotlivých tréninků a dalších aktivit díky našim halám upravovali jen lehce a mohli pouze tréninky optimalizovat, abychom všem dopřáli co nejlepší tréninkové podmínky. Jsem rád, že jsme dokázali poskládat tréninky kategorií tak, aby trénovali pouze na našich halách a nemuseli cestovat po Praze. Každá z kategorií má možnost minimálně 3x týdně společně trénovat a přidávat si mohou díky bonusovým tréninkům,” říká šéftrenér klubu Tomáš Grigar.  

Rozpis tréninků svojí kategorie naleznete v kalendáři v členské sekci, kde mimo svoje tréninky naleznete také rozpis bonusových tréninků. Členskou sekci tedy neustále kontrolujte.  

Užijte si ještě zbytek prázdnin a společně s našimi trenéry se na Vás opět těšíme!  

Dále čtěte

NOVÁ KOLEKCE 2021/22