Tereza Havlová: “Dostaly jsme zbytečně moc gólů z našich chyb, které Vítkovice potrestaly.”

První třetina patřila jednoznačně týmu hostí, kteří se jako první prosadily a dokázaly si vybudovat rychlý náskok, na který dokázala jediným gólem v první třetině odpovědět jen Tereza Havlová 1:4.

Ve druhé třetině jsme mohli vidět hned 6 branek. Klokanky sice dokázaly dvakrát stav utkání snížit, ale jejich zbylé neproměněné šance daly možnost Vítkovicím a ty, co mohly, tak potrestaly 3:8.

Třetí třetinu opět otevřely brankou Vítkovice. Klokanky však dokázaly využít přesilovou hru 5na3 a vstřelit branku. Za poslední brankou Klokanek stálo duo Pálková-Vaníčková, když první jmenována dokázala přihrávku od Vaníčkový dostat do branky.
Vítkovice však na tuto akci měly hned dvě brankové odpovědi 5:11.

Nejlepší hráčka: Tereza Havlová

Autor: Julie Chaloupková