Klokani v odvetě porážejí Black Angels 7:3

V neděli 30. 1. 2022 se na UNYP Aréně odehrálo důležité derby mezi Black Angels a FbŠ Bohemians. Klokani, ale utkání 25. kola základní části úspěšně zvládli a odnáší si výhru 3:7.

První třetina nám přinesla velmi vyrovnanou bitvu, kdy oběma týmům stačilo na vyrovnané skóre pouhých sedm střel. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:3.

Druhá třetina však patřila jednoznačně Klokanům. Zeleno bílí dokázali využit všechny tři přesilové hry, kdy se nejprve trefil Jakub Buršík a další dvě přesilové hry potrestal Patrik Šebek a klokani tak odskočili do tří brankového vedení 3:6.

Klokani si ve třetím dějství dokázali svůj náskok bezpečně pohlídat a i když se Blaci snažili prolomit obranu Bohemians nic jim to nepřineslo. V 59. minutě podtrhl vítězství Klokanů Marek Ďopan a klokani se tak posouvají prozatím na 4. příčku v tabulce Livesport Superligy.

Nejlepší hráč: Jakub Buršík

Autor: Julie Chaloupková