Michal Jedlička: Podali jsme nemastnej, neslanej výkon.

První třetina přinesla prudkou sprchu pro Klokany, kdy se florbalisty z Chodova dokázali dostat do vedení 0:3.

Klokany probudila až povedená přesilová hra, kdy ji využil Filip Forman. Záhy po dvou slepených golech bylo srovnáno 3:3.

V druhé třetině dostali oba celky možnost přesilove hry, nejdříve Chodov ten však nevyužil a následující Bohemka, také ne. Chodovštím se podařilo vzít si vedení zpět, Klokani však dokázali rychle srovnat. Vyrovnaný stav, ale dlouho nevydržel a chodov si vedení vzal zpět na konci třetiny 4:5.

Drama se plně rozjelo ve třetí třetině. Klokani sice dokázali srovnat z hole Čiháka, ale Chodov na to rychle opět odpověděl a vzal si vedení zpět. Patrik Šebek dvě minuty před koncem, ale srovnal a drama bylo na světě. Čtyřicet vteřin před koncem to vzal do rukou kapitán Chodova a Tom Ondrušek zařídil vítězství Chodova 6:7.

Nejlepší hráč: Pavel Čihák

Autor: Julie Chaloupková