Simona Pálková: První dvě třetiny jsme odmakaly a dělaly jsme, co jsme chtěly.

Sobota 22. 1. 2022 měla na programu jediný zápas v ženské Extralize a to naše Klokanky na domácí půdě proti Židenicím.
Ženy díky skvělým dvěma třetinám si pojistily 5. místo v tabulce.

První dějství přineslo jen jednu jedinou trefu a to až minutu před koncem, kdy Veronika Štajnerová dokázala přihrávkou najít Simonu Pálkovou a ta trefovala přesně. Židenicím se nepodařilo prolomit obranu Bohemians, tak se do šaten šlo za stavu 0:1.

Druhé dějství se neslo v podobném duchu. Hostům se sice podařilo srovnat, ale to jim radost nepřineslo. Klokanky za druhou třetinu dokázaly nasázet hned čtyři branky! A do další třetiny šly ve vedení 1:5.

Třetí dějství začalo v podobném tempu jako předchozí třetiny. Pražanky vstřelily první branku třetiny a Židenice už jen dotahovaly. Židenice tahaly za kratší konec, dokázaly sice vstřelit 3 branky, ale na srovnání ani výhru to nestačilo. Klokanky dokázaly přidat další tři branky a výhru si jednoznačně přetáhly na svou stranu 4:8.

Nejlepší hráčka: Simona Pálková

Autor: Julie Chaloupková