Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Odveta s Tatranem

V 18:00 rozehrály klokanky zápas s Tatranem Střešovice na hale hostů. Utkání začalo lépe pro Tatran, který dokázal hned v prvních vteřinách skórovat. Klokanky však dostaly hned dvě příležitosti, jak srovnat, a dostat se do vedení. Možná právě tato pasáž byla zlomová pro celý chod utkání. Tatranu se totiž povedlo zakombinovat až tak, že balonek dokázaly dostat do branky hostů. První třetina skončila za stavu 0:2 pro Tatran.

Druhá část utkání začala opět lépe pro Tatran, kdy se dokázal rychle dostat do zápalu hry a úspěšně skóroval. Po faulu Simony Pálkové, která zamířila na trestnou lavičku dostal Tatran ještě jednu možnost na navýšení, avšak skvělá hra v oslabení Bohemians, jim další radost nedopřála. Po úspěšné hře zelenobílých přišla také odměna, Lucie Veselá vystřelila jedovatý projektil, který si našel cestu do branky Tatranu a snížil tak stav na 1:3 v druhé třetině.

Závěrečnou třetí část dokázal opět lépe rozehrát Tatran a donutil zelenobílé až k dvouminutovému trestu, kdy za nedovolené bránění šla na trestnou lavici Natálie Bartošová. Obrana Bohemians, už na přesilovou hru Tatranu nestačila a Střešovice se ujímaly vedení již o 3 branky. Střešovice o pár minut později dostaly další možnost na zvýšení, kdy faulovala Veronika Štajnerová a odnesla si dvouminutový odpočinek na trestné lavičce. Tohle oslabení však ovládly klokanky. Ženy Bohemians se ovšem nechtěly jen tak vzdát, a tak zkoušely celých 6 minut hru bez gólmanky, ani ta však nepřinesla ovoce, naopak Střešovice 30 vteřin před koncem, dodaly utkání gólovou tečku a zvládly tak odvetu 1:5.

Nejlepší hráčka: Martina Franková 

Autor: Julie Chaloupková

Související utkání

Utkání - Ženy A
14.11.2021, STODOLA Aréna Střešovice
Tatran
5:1
2:0, 1:1, 2:0
Bohemians

Dále čtěte

LIVESPORT SUPERLIGA - FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov