Klokani nedokázali porazit Liberec

Lépe začali zápas Klokani, ale jak známe Liberec umí rychle dorovnat skóre. První třetina byla ve znamení takového přetahování, kdo bude mít poslední slovo v tomto utkání. První třetinu si pohlídal domácí gólman Hyršl a ten měl také poslední slovo a dokázal udržet nevyrovnaný stav 1:1. V druhé části tomu nebylo jinak. Hra se přelévala ze stranu na stranu. Skvělé akce končily góly a týmy se přetahovaly o poslední tečku. V druhé části jsme mohli vidět i trestné střílení, které dokázal liberecký Radek Valeš ke smůle Bohemians proměnit. Do šaten se šlo za vedení Liberce 3:4.

Poslední dějství začalo zostra, kdy zelenobílý dokázali stav ještě srovnat, ale Liberec jako by sebral zelenobílým sílu. Klokanům se podařilo vytvořit si hezké akce, ale nedokázali najít skulinku v obraně Liberce. Mezitím, co Liberec potrestal veškeré chyby a využít každého balonku a to vyústilo ve vedení o 4 branky. Domácí se nevzdávali a snažili se s utkáním ještě něco udělat, ale ani hra v šesti jim nepomohla. A tak si poslední slovo vzal Liberec a dokázal Klokany doma okrást o výhru se stavem 4:8.

Nejlepším hráčem utkání se stal Filip Forman.