Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokani na Vinohradech za 3 body

První dějství začalo opatrným florbalem, kdy se oba týmy postupně oťukávaly. Z obou stran se hraje opatrný florbal. Utkání otevřel až v 8 minutě Jakub Buršík. Po chybě Vinohrad mohli Klokani zahrát nacvičenou přesilovou hru, která se jim vydařila a Filip Forman vstřelil druhý gól. Klokani měli ještě jednu šanci navýšit skóre, ale to už se jim v další přesilové hře nepodařilo, a tak se do šaten odchází za stavu 0:2 pro Bohemians.

Druhé dějství začalo v rychlejším tempu, a z toho dokázali těžit Vinohrady, kdy snížili stav utkání na 1:2. Snížením si Vinohrady dodaly sebevědomí a mohli jsme vidět, jak se zápasem začali nést i malé souboje. Díky zvýšenému sebevědomí hlavně u autora první branky Vojtěcha Klápy jsme mohli vidět další jeho branku, a tím docílil srovnání stavu. Klokanům se podařilo zastavit nebezpečnou šanci Vinohrad ostrým faulem, který vedl k trestnému střílení. Na trestné střílení byl povolán druhý gólman Bohemians Tomáš Hyršl, který bez problému nájezd vychytal. Po neúspěšném nájezdu Vinohrad, vzrostla jejich aktivita a podařilo se jim vsítit gól na 3:2. Klokani dostali možnost vyrovnat stav utkání v přesilové hře, a to se nakonec podařilo kapitánu Filipu Formanovi. Do šaten se tedy půjde s vyrovnaným stavem.

Třetí dějství začalo velkým nátlakem klokanů, kteří se drali do zakončení. Klokani ze svého nátlaku vytěžili již čtvrtou přesilovou hru v dnešním střetnutí, kterou ale klokani nevyužili. Klokanům se daří vytvářet si šance, ale chybí jim gólová tečka. Možnost početní výhody měli také Vinohrady, ale ani ti ji nedokázali využit. V rozmezí pár vteřin dokázali Klokani navýšit stav nejdříve Malič dokázal dotlačit balonek do branky a poté právě Cabejšek dokázal skórovat 3:5. Jakub Buršík se postaral o navýšení 3:6. Vinohrady dokázaly pouze poupravit stav na 4:6 a tak se klokani postarali o 7. vítězství.

Autor: Julie Chaloupková

Související utkání

Utkání - Muži A
10.10.2021, TJ Sokol Vinohrady
Vinohrady
4:6
0:2, 3:1, 1:3
Bohemians

Dále čtěte

NOVÁ KOLEKCE 2021/22