Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Ženy doma proti Start 98, muži mají na programu Otrokovice

ŽENY VS. START 98 

V minulém zápase se ženám nedařilo. Z Vítkovic si po prohře 7:4 neodvezly žádné body a v tabulce jsou tak s jedním bodem na 9. místě. Už tuto sobotu 25.9.2021 čeká na ženy rival z Kunratic, Start 98. Poslední zápas se nevydařil ani Kunraticím. S Olomoucí v prodloužení prohráli 5:6. V sobotu od 16:00 se tyto dva týmy utkají ve sportovní hale Jedenáctka v Jižním městě. Přijďte ženy podpořit v snaze poprvé naplno bodovat.  

STATISTIKY  

Podle statistik vzájemných utkání jsou oba týmy úspěšné na domácí půdě. V loňské sezóně vyhrály nejdříve Kunratice 9:5. Druhý zápas se hrál na hřišti Bohemians, kde klokanky vyhrály 3:2. Podaří se našim ženám vyhrát i toto utkání?  

VSTUPENKY   

Vstupenky budou dostupné na pokladně v den utkání. Cena vstupenky je stanovena na 50,- Kč a pro děti a mládež do 15 let a ZTP na 30,- Kč. Pro členy klubu jsou již tradičně připraveny členské permanentky.  

HYGIENICKÉ OPATŘENÍ 

Diváci (s výjimkou dětí do 6 let) musí nadále na základě platných vládních nařízení doložit jedno z níže uvedených potvrzení:  

  • potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření nejdéle 7 dní před akcí s negativním výsledkem  
  • potvrzení o absolvování antigenního vyšetření nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem  
  • potvrzení o očkování proti nemoci covid-19, přičemž od jeho dokončení uběhlo nejméně 14 dnů     
  • potvrzení o prodělání nemoci covid-19 ve lhůtě 180 dnů     
  • potvrzení školy či čestné prohlášení o absolvování antigenního vyšetření ve škole nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem     

V prostorách haly musí mít diváci nasazený respirátor FFP2/KN95.     

Další utkání
mají ženy na programu v úterý 28.9.2021. V rámci 4. kola Extraligy žen klokanky čekají Židenice od 17:00 v městské sportovní hale Vodova Brno.   

JAK SE DO HALY DOSTANETE?  

MUŽI  

Muže čeká o víkendu nejdříve domácí utkání proti Otrokovicím. Utkání se odehraje v neděli 26.9.2021 od 13:00 na Povinným mlýně v UNYP Aréně. Součástí utkání bude vyhlášení hráče měsíce naších mládežnických kategorií a také divácké soutěže. Přijděte si užít napínavé utkání už tuto neděli.  

Vstupenky jsou k zakoupení v sítí TICKETPORTAL. Dostupné budou také na pokladně. Cena vstupenky je stanovena na 50,- Kč a pro děti a mládež do 15 let a ZTP na 30,- Kč. Pro členy klubu jsou již tradičně připraveny členské permanentky.   

V prostorech haly je také nutné dodržování všech hygienických opatření, které vychází z platných vládních nařízení.  

Připomínáme také probíhající celosezónní soutěž o 30 hodnotných cen. Na zapojení do tomboly stačí na klubovou permanentku nasbírat 10 razítek z domácích superligových utkání mužů. 

Další utkání mají muži na programu hned v úterý 28.9.2021. V rámci 5. kola Livesport Superligy vycestují do Mladé Boleslav. O body do tabulky zabojují od 17:00 v městské sportovní hale Mladá Boleslav.  

Související utkání

Utkání - Ženy A
25.9.2021, Jedenáctka VS
Bohemians
8:3
4:1, 2:0, 2:2
Start98

Související informace

Dále čtěte

Welcome Camp 2021