Klokani nestačili na Lípu a prohráli 4:8

Vstup do utkání klokanům vůbec nevyšel. Už ve 3. minutě to bylo 0:2 pro hosty a domácí mohli hodně děkovat českolipskému Jirsovi, který si následně napálil míček do vlastní branky a snížil tak na 1:2. To totiž klokany zvedlo a následovalo i vyrovnání z hole Jana Maliče. V 8. minutě se opět prosadila Česká Lípa a přišel i osobní trest pro trenéra Michala Jedličku.

Ve druhé třetině pak Lípa odskočila do vedení 2:5 a domácí do konce třetí části smazali náskok po brankách Gajdoše a Petráka na 4:5.

V poslední části sice klokani mohli vyrovnat, ale nakonec to byla Lípa, která zasadila v závěru utkání 3 smrtící údery do domácí branky a bylo hotovo. Klokani tak vstoupili do poháru porážkou a v dalších kolech proti Karlovým Varům a Black Angels budou mít co napravovat.

FbŠ Bohemians - FBC Česká Lípa 4:8
branky:
3. Jakub Jirsa, 7. Jan Malič, 26. Matúš Gajdoš, 32. Karel Petrák - 1. Ondřej Kopič, 3. Milan Tichý, 8. Radek Krajcigr, 22. Marek Dzierža, 22. Radek Krajcigr, 56. Milan Tichý, 58. Albert Kouba, 59. Milan Tichý; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1 + Michal Jedlička OS:4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 19 - Ivan Ponomarev 13, Lukáš Chyna 16; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:3;