Klokani budou v pondělí odvracet mečbol. Chodov uspěl i ve čtvrtém čtvrtfinále

Čtvrté čtvrtfinále nezačalo pro zelenobílé vůbec dobře. Klokani dostali mezi 5. a 9. minutou 3 branky a v útoku se ne a ne prosadit. Velmi složitě hledali recept na domácí Chodov a nepomohla jim v tom ani pětiminutová přesilovka.

V prostřední části sice konečně skórovali, ale Chodov dokázal odpovědět z protiútoku. Tak ostatně trestal klokany po celé utkání.

Poslední část sice patřila hráčům Bohemians, ale nestačilo to. Když po brankách Maliče, Šebka a Formana vyrovnali na 4.4, zdálo se, že už utkání nepustí, ale Chodov opět využil přečíslení a bylo hotovo.

Chodov se po vítězství 5:4 dostává do vedení v sérii1:3 a klokani budou v pondělí před televizními kamerami odvracet postupový mečbol.

Držte palce a Bohemka do toho!

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 5:4
5. Daniel Eremiáš, 7. Marek Vávra, 10. Petr Majer, 38. Jiří Bauer, 59. Martin Řezáč - 29. Matěj Pěnička, 46. Jan Malič, 47. Patrik Šebek, 56. Filip Forman; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Marek Vávra ČK2 + 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 28 - Radovan Michajlovič 13; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:3;