Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
V sobotu nás čeká Olomouc, v neděli Vítkovice

Ženy čekají další dvě extraligová utkání. Už tuto sobotu, 13.3. vycestují klokanky do Olomouce, kde je od 15:00 čeká utkání 18. kola Extraligy žen. Olomouc je po 15 odehraných zápasech těsně před klokankami, na 7. místě s 22 body.  

V neděli, 14.3. se ženy představí na domácím hřišti v Dolních Břežanech. Od 16:00 přivítají v rámci 19. kola Extraligy žen Vítkovice, které jsou se všemi vyhranými zápasy na první příčce v tabulce s plným počtem bodů. Zápas budete moct sledovat online na portálu tvcom.cz.  

Klokanky se v této sezoně s Vítkovicemi už jednou utkaly. Na domácím hřišti Vítkovic se klokanky nedokázaly více prosadit, a po třech odehraných třetinách byl stav 9:2 pro Vítkovice. Ženám se rovněž nevydařila ani poslední 2 utkání v minulé sezoně. Nejdříve prohrály doma 0:10 a následně venku 12:0. Podaří se ženám přelomit tuto šňůru nevydařených utkání prosti Vítkovicím doma v Břežanech?  

I když jsou statistiky Českého florbalu nakloněné spíše Vítkovicím, pusťte si v neděli online přenos z utkání a podpořte tak ženy v těžkém utkání. Zápas naleznete na tomto odkazu:  https://www.ceskyflorbal.cz/vi...

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz