Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Úspěšný víkend pro klokanky i klokany

V sobotu se v Dolních Břežanech utkaly hráčky Bohemians s hráčkami Jičína. Zápas gólově otevřely klokanky v první třetině. Odpověď Jičína přišla na začátku druhé třetiny, ve které byla menší gólová přestřelka mezi oběma týmy, která skončila ve prospěch zelenobílých. Ve třetí třetině se ještě hráčky Jičínu snažily dotáhnout na domácí celek a Karolíně Červové za záda proklouzly jenom dva góly. 

Utkání nakonec skončilo stavem 7:5 a klokanky se tak posunuly na 7. místo v tabulce. Hráčkou utkání se za svůj výkon stala Gabriela Vaníčková, která si připsala jeden gól a jednu asistenci.  

V neděli se klokani v rámci 23. kola Livesport Superligy utkali s Otrokovicemi na jejích domácí půdě. Zápas skončil stavem 3:8 pro klokany, připisujeme si tedy 3 body do tabulky a zůstáváme tak na 4. místě v tabulce.  

V utkání se prosadili především Matěj Pěnička svým jedním gólem a třemi asistencemi, dále také Ivan Tomčo a Jakub Šárka, kteří týmu pomohli dvěma góly. Pochvalu si za svůj výkon zaslouží samozřejmě celý tým.  

Související utkání

Utkání - Muži A
14.2.2021, Městská hala Otrokovice
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3:8
1:1, 1:3, 1:4
FbŠ Bohemians
Utkání - Ženy A
13.2.2021, SH Dolní Břežany
FbŠ Bohemians
7:5
1:0, 4:3, 2:2
KM automatik FBK Jičín

Související fotogalerie

Dále čtěte

Elementkempy.cz