Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokanky si připisují první výhru v roce. V Mladé Boleslavi vyhrály těsně 6:5

K prvnímu zápasu po delší pauze se ženy Bohemians vydaly na půdu soupeřek z Mladé Boleslavi. Z posledního vzájemného duelu jim měly co vracet.

Do úvodní části zápasu vstoupily lépe klokanky, kdy už ve 2. minutě vedly 2:0 zásluhou Kadidlové a Polákové. Poté se už soupeřky rozkoukaly a zelenobílým začaly hru znepříjemňovat. Boleslav hrozila převážně z protiútoků vzniklých ziskem míčků na své obranné polovině. Ve 14. minutě snížila na rozdíl jedné branky Janatková, klokanky v 17. minutě zásluhou Bočanové opět odskočily na rozdíl dvou gólů a za stavu 3:1 pro zelenobílé se také šlo do šaten.

Druhou třetinu zahájila Bohemka oslabením, které zdárně přečkala. Prostřední dvacetiminutovka byla poněkud vlažnější, klokanky neúspěšně dobývaly bránu soupeřek svou kombinační hrou, Boleslav hrozila opět především z brejků, avšak žádný neproměnila.

V poslední části začala Boleslav více tlačit, čímž Bohemku nejednou donutila k chybám a v 51. minutě už klokanky prohrávaly o gól - 4:3, čas na time-out. Po oddechovém čase srovnala na 4:4 kapitánka Poláková a následně mohly jít ženy Bohemians opět do vedení, když dostaly možnost přesilové hry, tak však zůstala nevyužita. Nedlouho po konci přesilovky dostala zelenobílé opět do vedení Kadidlová, nicméně za minutu už na tabuli opět svítil nerozhodný stav. Ke konci třetiny dostala Bohemka opět možnost přesilové hry, kterou tentokrát využila a Bočanová v ní po velkém tlaku vystřelila první letošní 3 body pro ženy Bohemians.

Související utkání

Utkání - Ženy A
23.1.2021, Nová MSH Mladá Boleslav
FA MB
5:6
1:3, 0:0, 4:3
FbŠ Bohemians

Související informace

Dále čtěte

FANTASY FLORBAL