Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokani přehráli Chodov a zaslouženě zvítězili

Utkání mezi Bohemkou a Chodovem přineslo napínavý souboj o 4. místo v tabulce superligy. Pojďme se podívat, jak utkání probíhalo.  

Zápas začal lépe pro domácí tým, když v 5. minutě vstřelil úvodní gól kapitán mužstva, Vojtěch Zezulka. Chodov svoji šanci využil o necelou minutu později a hned dvakrát po sobě. První třetina tedy skončila lépe pro hostující tým 1:2.  

Druhá třetina začala velmi opatrně. I když bylo cítit tlak na vstřelení gólu ze stran obou týmů, gól se nedařilo dát ani jednomu celku. První gól přišel až v 7. minutě z hokejky hráče Bohemians, Jana Dobisíka za asistence Pavla Čiháka, který vyrovnal stav utkání na 2:2. Krátce na to se Kubovi Buršíkovi podařilo gólem otočit stav na 3:2. Tři minuty před koncem třetiny ještě zvýšil vedení klokanů Michal Vojtíšek po přihrávce od Jakuba Buršíka. Klokani v této třetině nepustili Chodov ke gólovému zakončení, a vyhráli tak druhu třetinu 3:0 což je poslalo do vedení 4:2.  

Stejně opatrný byl i začátek třetí třetiny. Téměř po 9 minutách poslal míček za záda gólmana Radována Michajloviče hráč Chodova a snížil tak na rozdíl jedné branky. Minutu před koncem se ještě Chodov snažil stav vyrovnat hrou bez brankáře, to ale na klokany nestačilo a muži tak nakonec zvítězili 4:3 a udrželi se tak na 4. místo v tabulce Livesport Superligy.  

Hráčem utkání se stal kapitán mužstva Vojtěch Zezulka, který týmu pomohl k výhře 1 vstřeleným gólem. 

OHLASY PO UTKÁNÍ:

SESTŘIH BRANEK:

Související utkání

Utkání - Muži A
10.1.2021, TJ Sokol Vinohrady
FbŠ Bohemians
4:3
1:2, 3:0, 0:1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Související fotogalerie

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz