Klokani nestačili na Vítkovice. V neděli si zahrají o bronz

Pohledné utkání začali lépe hráči našeho soupeře. Po první třetině vedli 0:2 a klokani měli co dohánět. K jistotě postupu do finále museli zvítězit.

Boj o zlato se začal přibližovat v prostřední části. Klokani svého soupeře přehrávali a je jen škoda, že z vytvořených šancí toho nevytěžili více. Snížení zařídil Patrik Šebek, který se trefil po pohledné kombinaci a vyrovnání zařídil Filip Forman po chybě soupeře.

Do poslední třetiny jsme tak šli za vyrovnaného stavu a několikrát jsme i pořádně zabušili na brány finále. Ale bohužel. Byly to Vítkovice, které využily rychlý brejk a následně uzavřeli do odkryté klece utkání za stavu 2:4.

Flashback z utkání proti Vítkovicím:

Prohra znamenala jediné, a to, že si klokani zahrají pouze o bronz. V něm se utkají s Otrokovicemi a to zítra v hale Jižní Město od 12:30.