Klokani vstoupili do turnaje Czech Open remízou s Tatranem

Vstup do zápasu byl v režii Tatranu. Ten šel po 22 vteřinách do vedení z hole Filipa Langera a bylo zle. Nám se podařilo vyrovnat díky brance Mikuláše Formana v polovině 17. minuty, ale Tatran šel 9 vteřin před koncem první třetiny opět do vedení.

Ve druhé třetině sice střešovičtí odskočili na rozdíl dvou branek, ale to bylo naposledy, kdy Tatran v utkání vedl. Klokani převzali otěže zápasu a postupně se trefili Otcovský, Malič, Krebner a Čihák. Klokani tak po 40 minutách vedlo 5:3.

Když na začátku poslední části zvýšil Vojta Bílek už na 6:3, zdálo se, že je vymalováno. Tatran ale využil pasivity klokanů a třemi brankami srovnal na konečných 6:6.

FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice 6:6

Podívejte se na flashback z utkání:

Klokani tak začali letošní Czech Open ziskem jednoho bodu a zítra je čeká bitva proti Panthers Otrokovice od 14:00 na hale Jižní Město.