Klokani mají bronz. Ze zlata se raduje Liberec

Úvodní duel dnešního dne proti sobě svedl týmy Karlových Varů a Mladé Boleslavi. Od začátku se hrál pohledný florbal plný šancí. Po dvou vyrovnaných třetinách se ale nakonec projevila kvalita boleslavského celku a zaslouženě zvítězil v boji o 5. místo 11:4.

Ani utkání o bronz velké překvapení nenabídlo. Klokani už od úvodu jasně kráčeli za vítězstvím a Kladno jen marně vzdorovalo zelenobílému náporu. Po dvou třetinách bylo skóre 11:0 pro Bohemians. Celkově pak zápas skončil výsledkem 15:2.

Finálové utkání pak nabídlo nejvyrovnanější souboj. Superligové týmy Liberce a Pardubic se na turnaji prezentovali skvělou hrou a také zaslouženě postoupily do finále. V něm pak přeci jen více dominoval Liberec a jeho hráči mohli po výsledku 9:7 zaslouženě zvednout pohár nad hlavu.

Děkujeme všem hráčům, trenérům, pořadatelům i fanouškům, kteří i v této nelehké době byli součástí 4. ročníku turnaje Prague Challenge.