Zdravotní prohlídky

zdravotn_prohldky_678

Posouzení o zdravotní způsobilosti

Od 1.1.2014 je účinná nová Vyhláška o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb. Tato vyhláška zavádí povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce účastnící se organizovaných soutěží.

Z této vyhlášky vychází směrnice České florbalové unie, na základě které mají nyní všichni florbalisté hrající oficiální soutěže (od přípravky po veterány) povinnost doložit Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu. Tento posudek může být vydán praktickým nebo dětským praktickým lékařem a je potřeba jeho kopii (příp. sken) odevzdat sekretáři klubu. Formulář ke stažení naleznete na této stránce dole.

Více informací o vyhlášce se můžete dozvědět v oficiálním článku ČFbU zde.

POZOR! Bez odevzdání posudku opravdu NEBUDE MOŽNÉ NASTOUPIT K UTKÁNÍ V ŽÁDNÉ KATEGORII! Proto žádost opravdu neodkládejte.

 

TERMÍNY VE SPOLEČNOSTI SPORTMED

Klub opět nabízí možnost zajištění termínů ve specializovaném pracovišti Sportmed, kde je součástí prohlédky také zátěžové EKG. Přestože takto důkladné vyšetření není pro potvrzení výše uvedeného Posudku nutné, důrazně doporučujeme všem svým členům, aby zátěžové EKG minimálně každým druhým rokem absolvovali! Formulář žádosti si na zátěžové vyšetření vemte s sebou a nechte si zdravotní způsobilost potvrdit přímo ve Sportmedu! Cena vyšetření je 600 Kč. Formulář ke stažení naleznete na této stránce dole.

 

V případě zájmu o rezervování termínu vyšetření v 1. polovině září kontaktujte prosím sekretariát FbŠ Bohemians na níže uvedených kontaktech nejpozději do pátku 16.6. do 12:00.

 

Adresa pracoviště Sportmed:

Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice

 

Kontakty na sekretariát klubu:

Barbora Blažková

tel.: +420-774-168-745

mail: sekretar@fbsbohemians.cz

SH Děkanka, Děkanská Vinice I 987/5, 140 00 Praha 4

Soubory ke stažení

Akční nabídka

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz