Trenéři

 

Adéla Bočanová trénuje zelenobílé dorostenky a juniorky a za svůj vzor považuje Michala Jedličku, kterého svého času zažila jako trenéra na vlastní kůži – na lavičce extraligového týmu žen. V něm dodnes platí za velkou posilu, a je tak skvělým vzorem pro své svěřenkyně. Jednou by ráda vychovala reprezentantky, které by navázaly na její skvělou kariéru. Motivuje je šikovně – po vyhraném turnaji napeče sladkou odměnu!

 

Eliška Baierlová má díky tomu, že trénuje nejmladší kategorii holčiček – elévky, z turnajů celou řadu veselých historek. Jako například když během zápasu 3+1 chtěla se svým týmem hrát power play, ale při odvolání brankářky čtvrtá nasazená hráčka namířila přímo do branky, kde i s florbalkou poslušně zaklekla a čekala na střely. Elišku však víc než tohle nedorozumění rozčílí, když se děti na tréninku dostatečně nesnaží

 

Jan Grmolec, kterého znají děti pod přezdívkou Grmi, trénuje v Bohemce mladší žáky, zatímco sám válí v národní lize v dresu Turnova. Po cestě na trénink poslouchá kvalitní muziku od Jarka Nohavici přes Linkin Park, až po Eminema a jeho nejoblíbenější sportovní filmy jsou Rocky a Moneyball. Svou slabinu vidí v tom, že je prý na děti až moc hodný, ale usilovně pracuje na tom, aby byl přísnější.

 

Jirka Falta má v našem klubu na starosti tým elévek a v něm má zaručeně vždycky radost z každé nové hráčky. Za svou silnou stránku považuje cílevědomost a u jeho svěřenkyň považuje za nejdůležitější to, aby měly neustále dobrou náladu a chuť se zlepšovat. Součástí jeho týmu je i jeho mladší dcera Evička, a tak má o společnost při cestě na tréninky postaráno.

 

Lucka Šindelářová má na starosti tréninky kroužků na prvním stupni základní školy Hloubětín a podle jejích slov ji děti oslovují zásadně „paní trenérko“. Na tréninku nemá ráda, když jí někdo skáče do řeči, a jak motivuje děti, aby tato pravidla dodržovaly? Jednoduše – hrozba posilováním prý funguje spolehlivě.

 

Michal Vojáček je stálice „bohemáckého“ tréninkového týmu, kterou znají všichni zásadně jako Majkla. Majkl trénuje mladší žákyně a na svém kontě má již vychováno několik reprezentantek. Trenérské cíle nemá malé – chtěl by jednou vyhrát mistrovství světa, ale zároveň si i uvědomuje své slabiny – prý jsou to jeho ironické poznámky, pracuje ale poctivě na jejich odstranění.

 

Pavel Dubský je trenérem dorostenek a juniorek a zároveň specialistou na brankářky ženské složky. Pája, jak mu jeho svěřenkyně říkají, věří, že každý trenér by na sobě měl neustále pracovat. Má zaručeně dobrou náladu z dobrého výkonu svých hráček a přál by si, aby z jeho svěřenkyň byli především dobří lidé. Na svém kontě už má i několik reprezentantek a extraligových hráček.

 

Pavel Krbec, trenér ženského „áčka“, bojuje se svou vznětlivostí na lavičce tak, že mačká antistresovou figurku, občas mu ale nějaké to ostřejší slovo ujede. V současnosti studuje licenci B a po dobrém tréninku nebo vyhraném zápase se nejlépe odmění dobrým doutníkem. Za jeden z nejvtipnějších momentů své dosavadní trenérské kariéry považuje jeden letní turnaj, během kterého doslova zapomněl na hotelu jednoho spícího hráče. Přišel na to až na střídačce, když ho chtěl poslat „na plac“.

 

Tomáš Grigar má na svém kontě už jednu z těch větších výher – s týmem juniorek vyhrál v sezóně 2014/2015 titul mistra republiky, a tak jsou jeho vysoké cíle poměrně logické – jednou by chtěl trénovat národní reprezentaci. Jeho silnou stránkou je příprava a vedení tréninkové jednotky a taktické znalosti, naopak za slabinu považuje zvládání emocí během zápasu. Oblíbený film nemá, ale rád sleduje zápasy NHL.

 

Vašek Němec přezdívaný DINO, trénuje na Olešské na Praze 10. Patří mezi klubové odchovance. Mezi své trenérské cíle řadí především vychovat slušné lidi, kterým bude florbal přinášet radost. Mezi své silné stránky řadí zapálení a motivaci hráčů. Zaručeně ho dokáže naštvat nekázeň a lenost hráčů v tréninku nebo dokonce zápase. Za svůj vzor považuje hokejového trenéra Vladimíra Růžičku o kterém říká s úsměvem, že je to jiná liga :).

 

Anže Šneberger je trenér elévů a přípravky, který pochází až ze Slovinska. Za svoje přednosti považuje především stále dobrou náladu a pozitivní přístup k tréninku dětí. Jako slabinu označuje znalost českého jazyka, která se ale za poslední dobu velmi zlepšila. Jako svůj osobní cíl si dává dotáhnout reprezentaci Slovinska na MS v Praze 2018, kde patří k základním kamenům slovinské ofenzivy. Nejvíce si odpočine při poslechu kvalitní muziky při cestě na trénink.

 

Aleš Höffer trénuje elévy a přípravku na Praze 7 a zároveň je hráčem mužského Áčka. Největší radost má, když se děti zlepšují a mají ze sportu radost. Za svojí největší přednost považuje svůj neustále pozitivní přístup, který aplikuje na všechny svoje hráče.

 

Pavel Vach je dalším z rodičů, kteří se objevuje na střídačce FbŠ Bohemians. Jako svůj největší současný úspěch považuje to, že ho děti berou jako normální součást tréninku. Na otázku co poslouchá při cestě na trénink odpověděl jednodušše: ,,své dva syny jak se hádají,,. Hráče motivuje tak, aby pochopili, že k životu patří jak úspěchy tak neúspěchy. Jako nejvtipnější historky pak líčí jak dokážou děti odejít z tréninku v cizích kalhotech nebo s jinými botami.

 

Tomáš Hyršl jako svůj vzor považuje Antoniia Conteho. Jako každý trenér v kategorii elévové a přípravka má jako hlavní cíl vychovat kvalitního sportovce. Hlavním motivačním prvkem jsou soutěže, ale také překonávání sám sebe. V zápasech bývá Tomáš lehce impulzivnější, ale vždy ho dokáže rozveselit dobře odmakaný zápas nebo trénink.

 

Dominik Bohuslav je nejnovějším přírůstkem trenérů v Bohemce. Spolupracuje s kluky na Olešské, kde chce kluky pozvednout k ještě lepším výkonům. Cestou na trénink nejčastěji poslouchá rap nebo dubstep. Nejvíce se chce zlepšovat především v komunikaci s hráči. Jako hráč i trenér je znám, že se nikdy nevzdává.

 

David Fanta je jedním z našich nejstarších trenérů, který se aktivně zapojil do trénování na Olešské. Za svůj vzor považuje Ivana Hlinku a jako největší úspěch hodnotí svojí dcerku :). Je velmi dobrý kuchař, který dokáže uvařit také velmi dobrou taktiku na soupeře. Jako své životní motto razí, že se nedá nic dělat na půl a to se snaží také přenést na svoje svěřence.

Chceš se stát trenérem ve FbŠ Bohemians? Zde se dozvíš jak na to!

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz