Mobilní aplikace

mobiln_app_753

MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Novinky, články, sumáře výsledků a spousta dalšího. Stahujte, stahujte a stahujte! Fungujeme na Androidech i na iOS.

O APLIKACI

Buďte v obraze. S naší mobilní aplikací vám neuteče žádná novinka. Naleznete v ní všechny aktuální i další důležité informace. Připravili jsme ji pro operační systémy Android i iOS, takže neváhejte a staňte se hrdým uživatelem naší velké novinky.

VYBÍREJTE HRÁČE UTKÁNÍ

Nebude to jen o čtení. Během utkání bude v aplikaci i zápasový program a hlavně hlasování o hráče zápasu. Vyberte toho nejlepšího hráče na naší straně. Hlasování poběží vždy od úvodního hvizdu až do 12:00 následujícího dne.

KALENDÁŘ

Propojte svůj kalendář s termíny extraligových utkání. Každý článek v novinkách můžete zanést do svého kalendáře a nepropásnete tak jediný zápas.

app_753

PUSH ZPRÁVY

Nemůžete dorazit na utkání a chcete sledovat vývoj zápasu. Povolte na vašem telefonu PUSH ZPRÁVY a nic vám během zápasu neunikne.

VSTUPNÉ

Přijďte s naší aplikací na domácí extraligový zápas mužů či žen a získáte slevu 30,-Kč ze vstupného. Z 50,-Kč se to už vyplatí. Telefon s aplikací stačí ukázat u pokladny a slevu máte automaticky.

ROZVOJ APLIKACE

Vydáním aplikace to nekončí. V dalším průběhu budou doplněny informace u všech týmů a další vychytávky, které máme v plánu.

Věříme, že vám aplikace bude k užitku a udělá vám minimálně stejně velkou radost, jako nám.

STAHUJTE

 line_100_01

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz