Byl den čtvrtý, Bůh stvořil špekáčky, tak jsme je hned opekli a snědli. Čtvrtý report je mezi námi.

Pondělní den na soustředění je za námi a opět se s vámi podělíme o pár zážitků. Tentokrát jsme se zaměřili na mladší žáky.

23.7.2017   elévové P4 - zelení

Hlášení klokanů z Rokytnice nad Jizerou je na světě, tak hurá do čtení reportu ze druhého dne.

FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2017: DEN PRVNÍ

22.7.2017   elévové P4 - zelení

Přinášíme první report z letošního soustředění, jehož cílem je co nejepičtěji popsat tuto ještě epičtější výpravu.

V SOBOTU VYRÁŽÍME DO ROKYTNICE - AKTUALIZOVÁNO

17.7.2017   junioři B

Už tuto sobotu začíná tradiční soustředění v Rokytnici nad Jizerou. Letos nás jede přes 200 a pro ty, kterým by nedorazily bližší informace emailem, přinášíme souhrn pokynů v tomto článku.

PRAGUE GAMES 2017: CHLAPCI B16 MAJÍ ZLATO, B18 STŘÍBRO

16.7.2017   junioři A

Na letošním mezinárodním turnaji Prague Games 2017 jsme byli opět vidět a velmi se nám dařilo. Pojďme se podívat kdo a jak dopadl.

Stále máme volná místa na letní kempy!

28.6.2017   elévové P4 - zelení

Florbalová škola Bohemians pro vás připravila spolu se sportovními kempy Element na léto 2017 opravdu širokou nabídku sportovního vyžití!

FLORBALOVÉ ANKETY S ÚČASTÍ NAŠICH KLOKANŮ A KLOKANEK

28.6.2017   ženy A

S koncem florbalové sezóny přišlo na řadu i zúčtování v podobě anket a ani tentokrát nechybí zelenobílá stopa v nejprestižnějších individuálních soutěžích, které vyhlašuje Český florbal. Jak se nám dařilo?

HISTORICKY PRVNÍ PRAGUE CHALLENGE OVLÁDLO SLOVENSKO

Reprezentace Slovenska se raduje z vítězství v mezinárodním turnaji Prague Challenge 2017. Vy finále přetlačila tým Tigers FK Jižní Město 6:3. Klokanky berou čtvrté místo.

PRAGUE CHALLENGE 2017: ČESKÁ ŠPIČKA A SLOVENSKÁ REPREZENTACE POMĚŘÍ SÍLY

23.6.2017   ženy A

Na Děkance se od pátku do neděle koná Prague Challenge 2017 v kategorii žen. Kromě extraligových týmů se na turnaji představí i reprezentace Slovenska.

POJĎTE PŘEDÁVAT SVÉ ZKUŠENOSTI. HLEDÁME TRENÉRY A LEKTORY PRO NAŠE TÝMY!

23.6.2017   mladší žáci P4 zelení

Pojďte s námi rozhýbat dnešní mládež a vychovávat nové sportovní talenty. Hledáme trenéry k našim mládežnickým týmům a kroužkům.

Prague Open 2017 je za námi

20.6.2017

Oblíbený turnaj Prague Open se letos odehrál ve třetím červnovém víkendu opět na "domácí" Děkance. Více informací naleznete v článku.

Barevný florbal se blíží k prvnímu testovacímu odpoledni!

13.6.2017   elévové P4 - zelení

Testování první bílé úrovně bude v pátek 16. června pro tréninkovou skupinu sídlící na naší domovské hale Děkanka. Ostatní skupiny budou testovány v tomtéž nebo následujícím týdnu. Více informací vám dodají trenéři jednotlivých kategorií. Na testovací trénink jsou zváni všichni, především rodiče hráčů. Pojďme udělat hráčům bouřlivou atmosféru a podpořit je při cestě za zelenou úrovní!

David Procházka: Chci být platnou součástí týmu

13.6.2017   junioři B

Nová posila dorostenců David Procházka hodnotí rozdíly mezi kluby. Jaké má cíle do následující sezóny? Co očekává od soustředění? Více v článku.

Veteráni bodovali v Jarním poháru!

13.6.2017

V sobotu 10.6. proběhl první finálový den Jarního poháru 2017 a vyvedl se především našim veteránům - více info v článku.

ÚSPĚŠNÁ MISE DO FALUNU

9.6.2017   mladší žákyně

VELEÚSPĚŠNÁ MISE DO FALUNU, aneb 3 kategorie – 3x zlato   18 holek ve věku od 12. do 14. let odletělo na letošní turnaj do švédského Falunu (26.-28.5.2017).   Jak se posléze ukázalo, byl to nesmírně bojovný a i velmi úspěšný tým, složený ze tří českých družstev – FBŠ Bohemians, Black Angels, Florbalová akademie Mladá Boleslav.   18 holek se střídalo celkem ve třech „lajnách“. Dle slov samotných holek i trenérů, družstvo mělo všechny pětky nesmírně silné a vyrovnané. Tzn., kdo hrál proti nim, měl problém ať hrál s první, druhou nebo třetí „lajnou“.   Družstvo bylo v turnaji přihlášeno jako FBŠ Bohemians pod vedením trenérů Daniela Krátkého, Lukáše Netrefy a Jana Smočka do 3 kategorií:   - Girls born in 02 or later   - Girls born in 03 or later   - Girls born in 04 or later     Všechny 3 kategorie holky vyhrály a získaly ZLATO! Dle místních zpráv, příští rok se budou muset naše holky přihlásit pod jiným jménem ;o), aby je vůbec na turnaj pustili.   Díky tatínkovi Smočkovi měli ostatní rodiče, doma v ČR, možnost sledovat všechny zápasy svým způsobem „živě“. Honza Smoček založil na WhatsAppu pro rodiče fanoušky skupinu, kde bylo vysíláno a komentováno každé utkání. A vedle toho na Facebooku byly publikovány i fotografie a finálně i video vítězně jásajících holek. Konečně byly sociální sítě využity k něčemu smysluplnému. ;o))   Honza Smoček, kromě toho, že s Lucií Skalíkovou zajišťovali jídlo, pití, masáže, otcovskou a maminkovskou péči, každé utkání písemně komentoval! Každou bitvu našich holek rodiče bedlivě sledovali. Ve finálový den v neděli se na WhatsAppu strhla lavina komentářů fandících rodičů. Nebyl snad rodič, který by minulou neděli nesledoval svůj chytrý telefon a nedíval se neustále na displej, kde jsme sledovali každý gól, vyloučení i celou hru. Naši rodiče by z nás rodičů měli „fakt radost“ a určitě by nás napomínali, abychom pořád „nečuměli do těch blbejch telefonů“. Mnohým by určitě telefon zabavili. „Ale to se fakt nedalo, mami!“.   V onu neděli hrály holky neskutečnou porci 6ti zápasů. Nejprve čtvrtfinálová utkání v kategorii 03 a 02. Posléze semifinále obou kategorií. No a když opět vyhrály i obě semifinále, hrály nakonec v neděli i finále obou kategorií.   Již den před tím holky vyhrály kategorii 04 a všichni jsme byli spokojeni, že výlet do Švédska byl úspěšný. Ale to hlavní teprve přišlo. Holky vyhrály v onu neděli i zbylé 2 kategorie a domů tedy vezly 3 zlaté medaile. To nikdo nečekal! Vyčerpané a unavené, ale nesmírně šťastné. Celou neděli hrály snad v extázi. Adrenalin, který měly v žilách jim nedovolil prohrát!!!   Statistiky hovoří jasně. Holky vyhrály krom jednoho zápasu úplně všechny. A nebyly to výhry jednoduché. Hrály proti Finkám, domácím Švédkám, Švýcarkám, ale např. i proti Chodovu. ;o)   Velký dík patří celému organizačnímu týmu i trenérům, jmenovitě:   Lucii Skalíkové, Honzovi Smočkovi, Lukášovi Netrefovi a hlavnímu trenérovi Danielovi Krátkému.   DÍKY ZA SUPER ZÁŽITEK, KTERÝ JSTE NAŠIM HOLKÁM DOPŘÁLI! Jmenovitě: Andy Bukvajová, Anet Faltová, Aneta Fryčová, Zuzka Hájková, Lucka Hernandezová, Eliška Knetlová, Nela Kočvarová, Eliška Koželuhová, Domča Krátká, Aduš Kuchařová, Zuzka Kuchařová, Verča Mandíková, Lucka Nevolová, Anička Rozvaldová, Ema Skalíková, Sofi Skalíková, Anežka Smočková, Barča Šimůnková.   (Díky komentátorovi Honzovi máme nyní i nové pojmenování pro „gól“. Kdo chce vědět, jak že se nyní po Falunu řekne gól, optejte se rodičů fanoušků, kteří sledovali WhatsApp živě.)

Starší žákyně přivezly zlato z turnaje Nisa Open

5.6.2017   starší žákyně

Naše florbalistky se zúčastnily již tradičního turnaje Nisa Open v Liberci v kategorii GU15. Pro některé z nich to byl již pátý start a současně první vítězství na tomto turnaji.

PRAGUE DEAF OPEN 2017 JE ZA NÁMI

5.6.2017

6 týmů z ČR, Finska a Švýcarska se o víkendu utkalo na Děkance v druhém ročníku mezinárodního turnaje neslyšících. Více informací se dozvíte uvnitř článku.

OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2016/2017

2.6.2017   junioři A

Florbalová sezóna 16/17 je za námi. Jaká byla, kolik jsme dali gólů a jak ji hodnotí vybraní hráči? Vše najdete v závěrečném článku.