FBŠ BOHEMIANS NA CZECH OPEN 2018 7.8.2018

Jaký je harmonogram prestižního turnaje Czech Open 2018 pro FBŠ Bohemians?

FBŠ BOHEMIANS NA CZECH OPEN 2018

Již tento čtvrtek 9.8.2018 začíná prestižní mezinárodní turnaj Czech Open 2018. FbŠ zde rozhodně nesmí chybět a proto si pojďme představit v jakých kategoriích nastoupíme.

Kategorie MUŽI ELITE:

V této kategori bude nastupovat náš elitní A tým mužů, který za soupeře nebude mít jen tak někoho. Ve skupině D mají švédský Höllvikens IBF, finský tým EräViikingit a švýcarský Zug United.
První zápas odehrajeme ve čtvrtek od 12:00 proti EräViikingit v hale na Podvinném Mlýně. Ve stejný den odehrajeme též druhý zápas ve skupině a to proti Zug United. Ten se však odehraje na hale na Vinohradech od 17:00. Poslední zápas ve skupině bude v pátek od 11:40 proti Höllvikens IBF opět na Podvinném mlýně.


Kategorie MUŽI PRO:


V kategorii MUŽI PRO byl tým FbŠ Bohemians U21 nalosován do skupiny G. V ní změří síly s týmy FB Hurrican Karlovy Vary, Tsunami Záhorská Bystrica a švédským RIG Umea IBF. Celý turnaj pro ně začne ve čtvrtek už v 8:20 proti Záhorské Bystrici na hale Tatran. Tentýž den i na stejné hale odehrají i svůj druhý zápas. V 15:40 se postaví proti Karlovým Varům.
V pátek pak odehrají poslední utkání ve skupině. V 9:20 se doma na Děkance představí proti RIG Umea IBF ze Švédska.

K turnaji se vyjádřil i trenér Michal Jedlička: Příprava probíhá podle očekávání, kluci spolykali velké množství tréninkových jednotek, takže doufáme že budou dobře připraveni a že se nám bude herně dařit. Byly bychom rádi, kdyby se nám podařilo zopakovat minimálně čtvrtfinálovou účast z minulého ročníku. V kádru dostanou příležitost jako každý rok noví mladí borci, kteří se svojí vitalitou, pohyblivostí a chytrostí pokusí zaskočit věhlasné soupeře. Sledujte nás a fanděte.


Na Czech Openu 2018 nesmí chybět ani naše ženské týmy. Ty jsou obě v kategorii ŽENY OPEN.

Jeden z našich týmů je naslosován ve skupině W05. V té se dále nacházejí SK Florbal Benešov, finský EVVK a lotyšský tým NND Rïga. Všechny utkání se odehrávají na hale Hamr. První utkání je naplánováno na čtvrtek od 8:00 proti NND Rïga. Ve stejný den od 11:00 se pak postaví proti SK Florbal Benešov. Poslední zápas ve skupině pak odehrají v pátek v 9:20 proti EVVK.

Druhý tým žen byl přiřazen do skupiny W06. V ní se dále nachází slovinský FBK OLIMPIJA LJUBLJANA W, Florbalová Akademie MB a finský celek HuKu. Tak jako ostatní i ženy začnou turnaj ve čtvrtek od 8:40 na hale Kobylisy proti FBK OLIPIJA LJUBLJANA W. Od 12:00 je pak čeká opět na hale Kobylisy tým Florbalová Akademie MB. Poslední zápas ve skupině odehrají v pátek od 11:30 proti finskému týmu HuKu na hale Hamr.

Celý turnaj budeme pečlivě sledovat a veškeré výsledky pak najdete na našich sociálních sítích FACEBOOK a INSTAGRAM!

Oficiální web Czech Open 2018 je ZDE

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz