TEREZA BLAŽKOVÁ:JSEM RÁDA, ŽE SE NÁM DAŘILO PRACOVAT NA TOM, CO JSME SI STANOVILI 25.6.2018

Dalším trenérem, který odpovídal na dotazy je Tezy!

TEREZA BLAŽKOVÁ:JSEM RÁDA, ŽE SE NÁM DAŘILO PRACOVAT NA TOM, CO JSME SI STANOVILI

Dlouhá sezóna je za námi, jak bys ji zhodnotila?
Myslím, žes to napsal dobře - pro mě byla hlavně dlouhá :) Kromě všech týmů přípravky a elévů jsem pomáhala i u ženského A týmu, takže florbalu bylo víc než dost. Jsem ale ráda, že i přes velkou hektičnost se nám dařilo pracovat na tom, co jsme si na začátku stanovili - věnovali jsme se prvkům z Barevného florbalu a letos hlavně kompenzaci.

Kde podle tebe nastalo největší zlepšení týmu?
Těžko něco vybírat, takhle malé děti se zlepšují velmi rychle, ale v zásadě každý trochu v něčem jiném :) Jsem ráda, že se daří nám zlepšovat hlavně v těch neflorbalových věcech - například není to tak dávno, kdy kluci prakticky neuměli kotoul a dnes už tam metají jeden za druhým.

Sezóna není vždy pozitivní. S jakým největším problémem jsi se tu letošní setkala? Jak se ti podařilo problém vyřešit?
Problém letos byl kvůli velkému počtu přihlášených týmů a velké vytíženosti nás, trenérů, obsadit trenérsky všechny dětské turnaje. Moc nám v tom pomohli rodiče, kterým tímto moc děkuji a doufám, že v příštích sezónách tyhle spolupráce ještě rozšíříme.

Co považuješ za největší úspěch?
Za největší úspěch považuju vždycky to, když se nám podaří dokončit sezónu s co nejmenšími ztrátami :) Není tajemstvím, že u malých dětí se velmi často mění to, co je baví a čemu se chtějí věnovat. Pokud se nepletu, nám letos během sezóny snad nikdo chodit nepřestal, naopak chodily nové a nové děti v průběhu sezony, což je pro mě jedním z důkazů, že tréninky děláme dobře a pro děti zábavně. To je určitě největší úspěch.

Nedílnou součástí sezóny jsou tréninky. Jak ty bys zhodnotila?
Už jsem to trochu zhodnotila v předchozí otázce. Samozřejmě v naší kategorii se potýkáme s tím, že dětí je hodně a v jejich věku vyžadují hodně pozornosti trenéra. Snažili jsme se ale opět zapojovat některé rodiče a to se nám osvědčilo.

Už máš vytyčené cíle na příští sezónu? S čím do ní půjdete?
V podstatě chceme pokračovat to, co jsme v uplynulých letech zavedli - s dětmi se věnovat hodně všesportovnímu rozvoji, hodně kompenzovat. Z pohledu "klubismu" budeme určitě chtít zapojovat čím dál více nadšených a obotných maminek a tatínků, kteří nejen že nám hodně pomáhají, ale také se díky nim pořád učíme něco nového nejen v práci s dětmi - přecijen, nikdo z našeho kmenového trenérského týmu ještě není rodičem :) Pokud bych měla jmenovat ještě něco konkrétnějšího mimo florbalové mantinely, určitě bych se s dětmi ráda v příští sezóně zaměřila na to, aby trochu víc chodili fandit na zápasy elitních družstev.

Pomalu ale jistě se také blíží soustředění. Mohla bys nějak originálně pozvat všechny klokany a klokanky do Rokytnice?
Já si myslím, že nejlepší pozvánkou jsou rozzářené oči těch, kteří s námi už na soustředění byli a prožili tam s námi tu obrovskou porci zábavy. Upřímně, úroveň soustředění jde rok od roku nahoru a já se moc těším, co všechno dětem letos s ostatními trenéry zase připravíme. Takže pokud chcete přesvědčit, proč jet, zeptejte se svých spoluhráčů! :)

Na závěr máš možnost poděkování :-)
Za sebe chci poděkovat všem svým kolegům trenérům, protože to se mnou z časových důvodů letos nebylo jednoduché! :) A za nás za všechny pak všem rodičům našich hráčů, protože bez jejich podpory, bez odvozů na tréninky, bonbonů na turnajích, fandění na zápasech... bez nich by to prostě nebyla Bohemians family! :)


Děkujeme Tezy za její odpovědi a příště se můžete těšit na rozhovor s trenérem kroužku na ZŠ Jeremenkova Štěpánem Čudou.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz