MISTŘI!!! 22.4.2018

Po skvělé hře se junioři radují ze zisku titulu!!

MISTŘI!!!

Den po Superfinále 2018 v Ostravě čekal na juniory rozhodující 5. finálový souboj proti Black Angels. Již v úvodu bylo vidět, že jde o nejdůležitější zápas sezóny a oba týmy hráli velmi opatrně. První branky se zaplněná hala Děkanka dočkala ve 13. minutě, kdy se Jonáš Janata napřáhl k prudké střele a ta skončila až v síti Pfeifera. O necelou minutu později následovala dvě vyloučení na straně Black Angels. Nejprve Štepán Merta za sekání a po něm Jakub Hromada za nadzvedávání hokejky. Početní výhodu skvěle využil Daniel Cabejšek, který přesně vymetl růžek hostující branky. Půl minuty před koncem první třetiny byli ještě současně vyloučeni Patrik Šebek a Štěpán Čejka za hrubost. Skóre se však do závěru už nezměnilo a klokani tak vedli 2:0!

Druhá třetina byla především ve znamení trestů. Za domácí byl ve 24. minutě zápasu potrestán Honza Dobisík za nedovolené vrážení. Další vyloučení přišlo na obou stranách současně. Daniel Cabejšek byl potrestán za hrubost a Jaroslav Verner za držení. Ani jedna z výhod však ke změně stavu nevedla. Další radost domácích fanoušků přišla pět minut před koncem druhé třetiny. Dominik Šimáně se nejlépe zorientoval na brankovišti a poskakující balónek efektivně doklepl do branky. O minutu později bylo ještě veseleji! Daniel Cabejšek s Filipem Formanem se dostali do přečíslení 2 na 1 a první jmenovaný se prosadil podruhé v zápase. Klokani tak po dvou třetinách vedli 4:0.

Poslední třetina opět začala vyloučením. Jaroslav Verner neudržel nervy a tak si šel na dvě minuty odpočinout za nesportovní chování. Početní výhodu však Bohemka nedokázala využít. Jakub Hromada měl v půlce zápasu možnost trestného střílení za faul Dobisíka. Ten s nabídnutou možností nepohrdnul a Black Angels tak snížili na 4:1. Tvrdá hra v zápase pokračovala i nadále a tak se tresty množily. Další dvojí vyloučení přišlo na straně Black Angels. Jaroslav Verner byl potrestán za hrubost a Andrej Svatoš za držení. Hosté za své vyloučení velmi rychle pykali! Jakub Buršík se prohnal středem hřiště a svojí střelou pod horní tyčku nedal Pfeiferovi šanci. Klokani pokračovali v nastoleném tempu a v čase 59:49 Daniel Cabejšek završil svůj hattrick ve finálovém zápase. Posledním, kdo se v zápase prosadil, byl Kuba Buršík. Ten tak celý zápas uzavřel 7:1 a oslava mistrovského titulu mohla propuknout naplno!

Hodnocení trenéra klokanů Formana bylo krátké a výstižné: MISTŘI!!!

Našim zlatým hochům gratulujeme a děkujeme za skvělou sezónu završenou mistrovským titulem! Stejně tak děkujeme fanouškům kteří byli úžasní! DĚKUJEME!!

SOUHRN ZÁPASU:

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 7:1

branky: 14. Jonáš Janata, 15. Daniel Cabejšek, 35. Dominik Šimáně, 36. Daniel Cabejšek, 50. Jakub Buršík, 53. Daniel Cabejšek, 54. Jakub Buršík - 47. Jakub Hromada; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:8; využití: 3:0; diváků: 425; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 19 - Daniel Pfeifer 22; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:1;

ROZHOVOR S ONDŘEJEM KRAŤKEM:

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble