JUNIOŘI SLAVÍ VÍTĚZSTVÍ 5:2! 15.4.2018

Skvělý výkon juniorů korunovala výhra 5:2!

JUNIOŘI SLAVÍ VÍTĚZSTVÍ 5:2!

Nedělní podvečer byl ve sportovní hale v Čakovicích opět ve znamení florbalu. Čtvrtý finálový duel mezi Bohemkou a Black Angels startoval v 17:00. V úvodní třetině se však diváci moc pohledného florbalu nedočkali. Oba týmy byly velmi opatrné a bylo vidět, že za žádnou cenu nechtějí udělat chybu. Jedinou vážnější událostí bylo vyloučení domácího Filipa Rulíška za sekání. Svoji výhodu však Bohemka nedokázala využít a po první třetině bylo na světelné tabuli skóre 0:0.

Tam, kde předchozí třetina skončila, pokračovala ta druhá. Tentokrát však došlo na vyloučení Bohemky. Honza Dobisík si za sekání šel na dvě minuty odpočinout. Ani Black Angels však nedokázali početní výhodu využít. Do půlky zápasu se diváci dočkali pouze dalšího vyloučení. Za nedovolené vrážení byl potrestán Matouš Burian a Bohemka tak měla další výhodu. Po necelé minutě vyloučení došlo i na první branku! Rychlá výměna balonku v podání klokanů a Patrik Šebek krásně trefil prázdnou klec. Za dvě minuty byl opět důvod k radosti. Daniel Cabejšek se skvěle prodral až před Pfeifera a balonek zasunul pod jeho nohou. Zápas se poté začal přiostřovat a došlo na další vyloučení. Dominik Šimáně a Jakub Bošek se pustili do vzájemné rozepře a rozhodčí je tedy oba poslal na odpočinek. Do konce třetiny se již ani jeden tým neprosadil a Bohemka tak vedla 2:0.

Třetí třetina pro klokany nezačala vůbec dobře. Black Angels měli rychlý nástup a během čtyř minut byl zápas vyrovnaný. Nejprve Matouš Burian snížil a Jakub Váňa se svojí střelou do horního rohu srovnal stav. Vše dokonal pětiminutový trest Filipa Formana za hrubost. V oslabení se klokani skvěle bránili a dokonce vstřelili branku! Matyáš Krebner utekl všem hráčům a skvěle zakončil do horního rohu domácí branky. Dobrý výkon našich juniorů pokračoval i nadále a o pár minut později přidal další branku Jonáš Janata. Ten vybojoval balonek na půlce domácích a jeho střela skončila za zády Pfeifera. Na 5:2 uzavíral Honza Dobisík a na skóre už nic nezměnilo ani vyloučení domácího Jakuba Hromady.

Bohemka tak vyhrála důležité utkání poměrem 5:2 a o titulu se tak bude rozhodovat doma na Děkance!

SOUHR ZÁPASU:

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:5

branky: 42. Matouš Burian, 44. Jakub Váňa - 35. Patrik Šebek, 37. Daniel Cabejšek, 48. Matyáš Krebner, 51. Jonáš Janata, 56. Jan Dobisík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:2 + Filip Forman 5; využití: 0:0; diváků: 220; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer ? - Ondřej Kratěk ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:3;

FLASHBACK 4. UTKÁNÍ!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018