TŘETÍ UTKÁNÍ VYŠLO LÉPE BLACK ANGELS 14.4.2018

Třetí utkání rozhodlo až prodloužení

TŘETÍ UTKÁNÍ VYŠLO LÉPE BLACK ANGELS

Sobotní slunné odpoledne bylo ve znamení třetího finálového duelu mezi klokany a Black Angels. Do úvodu utkání vstoupili klokani se vším nasazením a to slavilo úspěch. Již po 49 vteřinách vstřelil první gól zápasu Honza Dobisík, který pohotovou dorážkou zasunul balonek za záda Pfeifera. V půlce první třetiny bylo ještě veseleji. Dobisík si vyměnil balonek s Formanem a ten se do odkryté klece nemýlil. Poté však i Black Angels ukázali proč jsou ve finále. V rozmezí pěti minut se postupně prosadili dvakrát Jakub Boček a po něm Filip Rulíšek. Black Angels tak zvrátili vývoj první třetiny a do šaten se tak odcházelo za stavu 3:2.Úvod druhé třetiny začal vyloučením pro Bohemku. Na dvě minuty si šel odpykat svoji hrubost Tomáš Pour. Přes několik šancí se však domácí nedokázali prosadit a skóre tak zůstalo nezměněno. To platilo pouze do času 32:23 kdy se o srovnání stavu postaral Patrik Šebek. Ten svůj důraz před brankou dokázal přetavit v branku. O pár minut později došlo i na domácí vyloučení. Za sekání byl vyloučen Filip Neklan, avšak ani Bohemka nedokázala svoji výhodu využit. V závěru třetiny se však dvojici Cabejšek – Buršík povedla krásná akce. Dvě rychlé výměny balonku, zaskočená obrana a klokani mohli slavit další vstřelenou branku. Před poslední třetinou tak vedla Bohemka 4:3.Třetí třetina příliš branek nepřinesla. Oba týmy měli několik pěkných akcí, ale pouze jedna byla úspěšná. A byla to domácí akce. Tomáš Čáslava se nejlépe zorientoval v závaru před brankou a překonal ležícího Kraťka. Vyrovnaný stav 4:4 vydržel až do konce základní hrací doby. O tom, kdo přidá důležitý bod muselo rozhodnout prodloužení, či nájezdová loterie.

Do prodloužení vstoupili klokani velmi aktivně. Bohužel jejich snaha vyústila v hrubou chybu. Obrana Bohemky trestuhodně ztratila balonek, ke kterému se dostal Filip Rulíšek, a ten svým druhým góle v zápase rozhodl o tom, že Black Angels si připisují druhé vítězství v sérii.K zápasu se vyjádřil trenér kloknů Michala Jedličky:
Do zápasu jsme tradičně vstoupili dobře, v podstatě bez práce jsme vedli 2:0, a to se nám stalo osudným. Pak jsme dostali 3 velice hloupé góly, které dostali domácí na koně a do konce zápasu z něj neslezli. Prodloužení rozhodla naše chyba, ale daleko větší problém je to, že jsme nebyli schopní dávat góly, Zkusíme se do zítra poučit a vynutit si pátý zápas.

Už na zítra je naplánován další zápas. Ten začíná v 17:00 opět ve sportovní hale v Čakovicích.

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:4p

branky: 16. Jakub Boček, 18. Jakub Boček, 19. Filip Rulíšek, 45. Tomáš Čáslava, 63. Filip Rulíšek - 1. Jan Dobisík, 13. Filip Forman, 33. Patrik Šebek, 40. Jakub Buršík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 220; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 34 - Ondřej Kratěk 30; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:0, 1:0;

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz