TŘETÍ UTKÁNÍ VYŠLO LÉPE BLACK ANGELS 14.4.2018

Třetí utkání rozhodlo až prodloužení

TŘETÍ UTKÁNÍ VYŠLO LÉPE BLACK ANGELS

Sobotní slunné odpoledne bylo ve znamení třetího finálového duelu mezi klokany a Black Angels. Do úvodu utkání vstoupili klokani se vším nasazením a to slavilo úspěch. Již po 49 vteřinách vstřelil první gól zápasu Honza Dobisík, který pohotovou dorážkou zasunul balonek za záda Pfeifera. V půlce první třetiny bylo ještě veseleji. Dobisík si vyměnil balonek s Formanem a ten se do odkryté klece nemýlil. Poté však i Black Angels ukázali proč jsou ve finále. V rozmezí pěti minut se postupně prosadili dvakrát Jakub Boček a po něm Filip Rulíšek. Black Angels tak zvrátili vývoj první třetiny a do šaten se tak odcházelo za stavu 3:2.

Úvod druhé třetiny začal vyloučením pro Bohemku. Na dvě minuty si šel odpykat svoji hrubost Tomáš Pour. Přes několik šancí se však domácí nedokázali prosadit a skóre tak zůstalo nezměněno. To platilo pouze do času 32:23 kdy se o srovnání stavu postaral Patrik Šebek. Ten svůj důraz před brankou dokázal přetavit v branku. O pár minut později došlo i na domácí vyloučení. Za sekání byl vyloučen Filip Neklan, avšak ani Bohemka nedokázala svoji výhodu využit. V závěru třetiny se však dvojici Cabejšek – Buršík povedla krásná akce. Dvě rychlé výměny balonku, zaskočená obrana a klokani mohli slavit další vstřelenou branku. Před poslední třetinou tak vedla Bohemka 4:3.

Třetí třetina příliš branek nepřinesla. Oba týmy měli několik pěkných akcí, ale pouze jedna byla úspěšná. A byla to domácí akce. Tomáš Čáslava se nejlépe zorientoval v závaru před brankou a překonal ležícího Kraťka. Vyrovnaný stav 4:4 vydržel až do konce základní hrací doby. O tom, kdo přidá důležitý bod muselo rozhodnout prodloužení, či nájezdová loterie.

Do prodloužení vstoupili klokani velmi aktivně. Bohužel jejich snaha vyústila v hrubou chybu. Obrana Bohemky trestuhodně ztratila balonek, ke kterému se dostal Filip Rulíšek, a ten svým druhým góle v zápase rozhodl o tom, že Black Angels si připisují druhé vítězství v sérii.

K zápasu se vyjádřil trenér kloknů Michala Jedličky:
Do zápasu jsme tradičně vstoupili dobře, v podstatě bez práce jsme vedli 2:0, a to se nám stalo osudným. Pak jsme dostali 3 velice hloupé góly, které dostali domácí na koně a do konce zápasu z něj neslezli. Prodloužení rozhodla naše chyba, ale daleko větší problém je to, že jsme nebyli schopní dávat góly, Zkusíme se do zítra poučit a vynutit si pátý zápas.

Už na zítra je naplánován další zápas. Ten začíná v 17:00 opět ve sportovní hale v Čakovicích.

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:4p

branky: 16. Jakub Boček, 18. Jakub Boček, 19. Filip Rulíšek, 45. Tomáš Čáslava, 63. Filip Rulíšek - 1. Jan Dobisík, 13. Filip Forman, 33. Patrik Šebek, 40. Jakub Buršík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 220; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 34 - Ondřej Kratěk 30; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:0, 1:0;

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018