ONDŘEJ KRATĚK: ČEKAJÍ NÁS TĚŽKÉ ZÁPASY 12.4.2018

Jaká byla série s Tatranem či jak vidí zápasy s Black Angels? Na to vše odpovídal Ondřej Kratěk!

ONDŘEJ KRATĚK: ČEKAJÍ NÁS TĚŽKÉ ZÁPASY

Během přípravy na víkendové finálové boje proti Black Angels si našel čas na pár otázek brankář juniorů Ondřej Kraťěk! Jak vidí sérii s Tatranem? Co říká k probíhajícím zápasům s Black Angels? To vše se dozvíte v našel rozhovoru!

Před finálovou bitvou s Black Angels jsme se střetli s Tatranem Střešovice. Co se ti honilo hlavou, když jsme po dvou domácích zápasech prohrávali 2:0?

Že nás čekají tři velmi těžké zápasy s kvalitním soupeřem. Nadruhou stranu jsem věděl, že jsme lepší tým a že máme na to Tatran třikrát porazit což se později ukázalo.

Nakonec vše dobře dopadlo a celou sérii jsme otočili na 3:2. Jak bys ji zhodnotil?

Celou sérii bych zhodnotil kladně. Za stavu 0:2 otočit na 3:2 v semifinále se vidí jen zřídka, 3. zápas jsme si ukázali že na Tatran máme. Pak hráli svoji roli emoce, Tatran se nechával hloupě vylučovat a my jsme byli velice produktivní. Poslední zápas jsme zvládli i díky tomu že nás výborně na toto utkání připravila čtvrtfinálová serie s Pardubicemi. A tak jsme slavili postup do finále.

Nyní se zaměřme na finále, ve kterém máme Black Angels. První domácí zápas byl vyrovnaný a rozhodlo ho až prodloužení. Jak bys ho popsal z pohledu brankáře?

Nebude to jeden ze zápasů, který bych si vložil za rámeček. Moje dvě velké hrubky přispěly k naší prohře. Týmově jsme předvedli skvělou první třetinu, kdy soupeř neměl téměř nic. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi špatně a to se s námi neslo až do konce zápasu, museli jsme to rychle hodit za hlavu.

Druhý zápas už byl úplně něco jiného a skvělou výhrou 12:3 jsme si zajistili srovnání série na 1:1. Co bys k němu řekl?

V nedělním zápase jsme navázali na skvělou první třetinu s rozdílem že nám vydržela koncentrace po celou dobu utkání. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Opět jsme si dokázali že na to máme.

Už tento víkend nás čekají zápasy na půdě Black Angels, kde se může rozhodnout o titulu. S čím do zápasů půjdete?

Tento víkend nás čekají velice důležité zápasy. Máme za sebou dvě velmi vyrovnané série, které se rozhodovaly v posledním možném zápase a skvěle nás připravily na vytoužený titul ale je to 1:1 a my musíme každý zápas odjet na 110%.

Na závěr trochu odlehčíme. Najdeš si v těchto náročných dnech i nějaký volný čas na mimosportovní aktivity?

Teď, když je play off, tak jde téměř vše stranou a jsem hlavou jen v play off. Sem tam jde nějaká ta minutka na školu, ale jinak se plně soustředím na nadcházející zápasy nebo na regeneraci, která je součást play off módu.

Ondrovi děkujeme za rozhovor a všichni věříme, že se nejen jemu ale všem našim borcům bude dařit!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018