MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: Březnové turnaje 31.3.2018

Pojďme se stručně ohlédnout za posledními turnaji.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: Březnové turnaje

Starší tým bílých nastoupil nejprve 11. března na turnaji v Letňanech. Na tomto turnaji byla radost se na hru našich mladších žákyň dívat, výborný pohyb, rychlé přihrávky a odměnou bylo i 29 vstřelených branek v síti soupeřek a 3 zasloužená vysoká vítězství. O 14 dní později to bylo přesně naopak. Nesoustředěná hra bez rychlejšího kroku, chuti vyhrát osobní souboj a získat každý míček pro sebe. Výsledkem byly dvě prohry 6:8 a 2:5 a jedna výhra 5:2, nicméně pokud bychom předvedli všechno, co umíme, tak jsme na všechny soupeřky měli jako na předchozím turnaji.

Mladší tým zelených se v této fázi sezóny soustředí na zapracování dalších mladých nadějí do zápasů mladších žákyň. Holky si velmi dobře zvykají na vyšší tempo a rychlost, učí se kombinovat, hendikepem v zápasech je výška protihráček a střelba, zejména z větší vzdálenosti. Nicméně postupnými cíly se soupeřkám vyrovnávají, na každém turnaje se podařilo vstřelit vždy pěkných 15 branek a uhrát celkově 1 výhru, 1 remízu a 4x nezbývalo než se sklonit před soupeřkami.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz