FLORBALOVÁ ŠKOLA BOHEMIANS ZVE NA ELITNÍ ŽENSKÝ TURNAJ PRAGUE CHALLENGE 2018 – TADY ZAČÍNÁ SEZÓNA! 28.3.2018

Jeden z prvních letních víkendů rozzáří v Praze ženská florbalová špička. Sportovní hala Děkanka přivítá 23.-24. června 2018 elitní ženské týmy.

FLORBALOVÁ ŠKOLA BOHEMIANS ZVE NA ELITNÍ ŽENSKÝ TURNAJ PRAGUE CHALLENGE 2018 – TADY ZAČÍNÁ SEZÓNA!

Florbalovou sezónu odstartuje letos opravdu jedinečná záležitost. V Praze se ke vzájemným zápasům sjedou vrcholové ženské týmy, aby změřily své síly a zpestřily si letní přípravu. Myšlenka tohoto turnaje se líbí i Tomáši Grigarovi, šéftrenérovi Bohemians: „Po loňském úspěšném ročníku jsme se s trenéry rozhodli turnaj opět uskutečnit, jelikož se jedná o skvělou možnost, jak si zahrát s kvalitními týmy z České extraligy. Vzhledem k termínu dává turnaj také možnost si vyzkoušet různé sestavy, herní systémy nebo hráčky širšího kádru a zjistit tak, na čem je potřeba ještě pracovat.“

Jeho slova potvrzuje i hráčská opora pořádajících Bohemians Adéla Bočanová: „Je to super příležitost, jak si zahrát těžké zápasy i během letní přípravy. Můžeme si vyzkoušet spoustu věcí, na které se pak můžeme zaměřit v tréninku a vypilovat je do startu sezóny v září.“ Na turnaji Prague Challenge 2018 se její tým utká s dalšími sedmi špičkovými celky. Přihlášky jsou otevřeny do 20. května.

Pro hráčky je připraveno kvalitní zázemí sportovní haly Děkanka, kde své domácí zápasy v sezóně hrají i superligoví muži Bohemians. Tento vrcholný turnaj bude díky obsazení pochopitelně také velmi divácky atraktivní. Zveme všechny fanoušky florbalu, zápasy budou přístupné zdarma a jejich rozpis bude s dostatečným předstihem uveřejněn na webových stránkách www.fbsbohemians.cz a na Facebooku FbŠ Bohemians.

 

Prague Challenge 2018

23. - 24. 6. 2018 – SH Děkanka, Praha (Děkanská vinice I. 987/5)

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz