FLORBALOVÁ ŠKOLA BOHEMIANS ZVE NA ELITNÍ ŽENSKÝ TURNAJ PRAGUE CHALLENGE 2018 – TADY ZAČÍNÁ SEZÓNA! 28.3.2018

Jeden z prvních letních víkendů rozzáří v Praze ženská florbalová špička. Sportovní hala Děkanka přivítá 23.-24. června 2018 elitní ženské týmy.

FLORBALOVÁ ŠKOLA BOHEMIANS ZVE NA ELITNÍ ŽENSKÝ TURNAJ PRAGUE CHALLENGE 2018 – TADY ZAČÍNÁ SEZÓNA!

Florbalovou sezónu odstartuje letos opravdu jedinečná záležitost. V Praze se ke vzájemným zápasům sjedou vrcholové ženské týmy, aby změřily své síly a zpestřily si letní přípravu. Myšlenka tohoto turnaje se líbí i Tomáši Grigarovi, šéftrenérovi Bohemians: „Po loňském úspěšném ročníku jsme se s trenéry rozhodli turnaj opět uskutečnit, jelikož se jedná o skvělou možnost, jak si zahrát s kvalitními týmy z České extraligy. Vzhledem k termínu dává turnaj také možnost si vyzkoušet různé sestavy, herní systémy nebo hráčky širšího kádru a zjistit tak, na čem je potřeba ještě pracovat.“

Jeho slova potvrzuje i hráčská opora pořádajících Bohemians Adéla Bočanová: „Je to super příležitost, jak si zahrát těžké zápasy i během letní přípravy. Můžeme si vyzkoušet spoustu věcí, na které se pak můžeme zaměřit v tréninku a vypilovat je do startu sezóny v září.“ Na turnaji Prague Challenge 2018 se její tým utká s dalšími sedmi špičkovými celky. Přihlášky jsou otevřeny do 20. května.

Pro hráčky je připraveno kvalitní zázemí sportovní haly Děkanka, kde své domácí zápasy v sezóně hrají i superligoví muži Bohemians. Tento vrcholný turnaj bude díky obsazení pochopitelně také velmi divácky atraktivní. Zveme všechny fanoušky florbalu, zápasy budou přístupné zdarma a jejich rozpis bude s dostatečným předstihem uveřejněn na webových stránkách www.fbsbohemians.cz a na Facebooku FbŠ Bohemians.

 

Prague Challenge 2018

23. - 24. 6. 2018 – SH Děkanka, Praha (Děkanská vinice I. 987/5)

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz