STARŠÍ ŽÁKYNĚ bílé: 34 gólová nadílka 23.3.2018

Starší žákyně BÍLÉ nezaváhaly ani v 10tém kole.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ bílé: 34 gólová nadílka

 

FbŠ Bohemians bílé x Panthers Praha 17:1 (10:0; 7:1)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE x FbŠ Bohemians bílé 2:10 (1:3; 1:7)

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:2 (3:0; 4:2)

V březnové mrazivé neděli byl pořádán florbalový turnaj v hale SH Kunratice, ve které naše děvčata zahajovala turnaj zápasem s týmem PANTHERS Praha. Hrálo se celkem v lehkém tempu, kdy téměř každá hráčka, včetně obrany, vstřelila branku. Některé hráčky daly gólů i pět! Hrálo se převážně na polovině soupeře, ale Pantherkám se nakonec z ojedinělého breaku podařilo skórovat. Celkový výsledek 17:1 nám neudělal ostudu.

Ve druhém zápase se náš tým utkal s týmem CHODOV BLUE. Holky z Chodova prokazují zvyšující se tendenci a tak tento zápas byl oproti prvému náročnější. Soupeř nám tolik nepovolil, což se projevilo i v počtu střelených branek. Zpočátku to sice vypadalo na podobně pohodový zápas, když jsme ale dostaly 2 rychlé góly na 4:2, bylo na čase k zápasu přistoupit s plnou vážností. Holky se zkoncentrovaly a začaly plnit pokyny trenéra Majkla Vojáčka. Výsledek 10:2. Touto výhrou se naše děvčata probojovala do finále.

Ve finále se naše děvčata utkala s týmem CHODOVA, které se probojovalo do finále po těsném vítězství s týmem TIGERS JM, které jsou zpravidla naším rivalem o první místo v turnajích. Nechtěli jsme zopakovat těsné vítězství z 8. kola, kde rozhodovaly proti Chodovu až samostatné nájezdy. Děvčata utkání nepodcenila a v první polovině střelila tři branky (3:0), druhá polovina skončila přídavkem čtyř branek. Soupeř skóroval dvakrát. Celkové skóre tohoto zápasu skončilo 7:2 a tím naše děvčata získala na turnaji první místo.

Jednoznačné vítězství se nechá brát jako velmi hezký dárek k narozeninám dvou našich hráček, a to Aničky Rozvaldové (15) a Dominiky Krátké (14). Tímto celý náš tým přeje holkám vše nej, nej, nej.

Autor: Iveta Králová

Fotografie: Miroslav Koželuh

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz