Dorostenci porazili Panthers 19.3.2018

V neděli ve večerních hodinách dorostenci porazili Panthers 9:6. Více o zápase v článku.

Dorostenci porazili Panthers

Zápas začal jasnou dominancí a především koncentrací celého týmu. V čase 5:15 na tabuli svítilo skóre 3:0 pro Bohemku, kdy všechny tři góly Bohemky vstřelil Prokop Godochkin, kterému se v utkání dařilo a zaznamenal v utkání celkem 5 branek. Dařilo se mu jak z předrankového prostoru tak v unícich, kdy zakončoval efektivními kličkami. Po první třetině na tabuli svítilo skóre 6:0. Branky kromě Próši zaznamenal také Patrick Smejkal a střelou do šibenice Martin Janoušek.

Druhá třetina nezačala pro klokany dobře. Panthers se do Bohemky zakousli a po druhé třetině byl tak výsledek 7:3 pro domácí. Třetí třetina už byla plně v režii Bohemky. I přes prohranou třetinu 2:3 byl herní obraz velmi pěkný. Hráči plnili pokyny a bylo na nich jasně vidět, že mají jasný sezonní cíl a to postup. K tomu jim stačí v posledním zápase vyhrát proti Slavii.

Zápas se Slavií se uskuteřní v úterý 27.3. od 17:30 na Děkance. Přijďte podpořit zelenobílé klokany v cestě za postupem.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018