DRUHÝ ZÁPAS PATŘIL SPARTĚ 12.3.2018

Klokani chtěli navázat na první úspěšné utkání proti Spartě, bohužel realita byla jiná.

DRUHÝ ZÁPAS PATŘIL SPARTĚ

Druhý čtvrtfinálový zápas proti Spartě opět sledovala zaplněná hala. Sparťanské fanoušky v sedmé minutě rozjásal Ondřej Svatoš, který učebnicově zakončil sparťanský únik. Svůj druhý gól přidal Svatoš o tři minuty později a Sparta tak v půlce třetiny vedla 2:0. Klokani měli dvě početní výhody, bohužel však ani jedna nevedla ke snížení skóre. Devět vteřin před koncem rozehrával Čihák standardní situaci, kde balonek poslal na Šárku a ten se nemýlil. Do šaten se tak odcházelo za stavu 2:1.

Hned ve třetí minutě druhé třetiny měla i Sparta výhodu přesilové hry. Cabejšek byl potrestán za sekání a Košír dokázal svým důrazem před Kotoučkem výhodu přetavit v gól. Domácí Bohemians se však dále hnaly do útoku. Ve dvanácté minutě našel Cabejšek krásnou přihrávkou nabíhajícího Šebka a ten nedal Benešovi šanci. Po druhé třetině tak svítilo skóre 2:3

Třetí část začala opatrně. Když už se nějaký tým dostal do šance, vždy narazil na připraveného gólmana. Bohužel to byla Sparta, kdo se ve třetí třetině dokázal jako první prosadit. Garčar se svojí prudkou střelou nemýlil a poslal tak Spartu do dvoubrankového vedení. V 11. minutě měla Sparta výhodu přesilové hry, když byl Zezulka potrestán za sekání. Domácí však skvěle bránili a nedovolili Spartě úspěšně zakončit. Klokani měli v závěru velký tlak na Spartu, Beneš se musel hodně otáčet v brankovišti, bohužel však nic k brance nevedlo. Sparta si pohlídala konec utkání a mohla tak slavit vítězství 4:2.

K utkání se vyjádřil trenér Jedlička: „Sparta nás dnes předčila v jednoduchosti a samozřejmě i v nasazení a zodpovědnosti směrem do obrany, kdy nám prakticky nenechali ani píď hřiště“.

SESTŘIH ZÁPASU:

Muže čekají další zápasy už tento víkend v sobotu 17. a v neděli 18 března opět v Aréně Sparta! Vaše podpora bude nesmírně důležitá! Proto přijďte a pomozte klokanům v cestě do semifinále!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble