Z VÍTKOVIC BEZ BODŮ 12.3.2018

Ženy k prvním zápasům čtvrtfinále cestovaly na půdu Vítkovic. Sympatický výkon bohužel úspěch nepřinesl.

Z VÍTKOVIC BEZ BODŮ

Začátek prvního zápasu se nesl v opatrnosti a respektu obou týmů. Ve čtvrté minutě měly klokanky výhodu přesilové hry, bohužel však bez úspěchu. Pravidlo nedáš – dostaneš se opět potvrdilo. Rychlý útok domácích hráček a důrazná Šponiarová poslala Vítkovice do vedení. Výhodu přesilové hry měly i Vítkovice, ale obrana klokanek byla pozorná. I přes několik pěkných brejkových situací se do šaten odcházelo za stavu 1:0.

I přes pokračující pěkný výkon našich hráček v druhé třetině padly branky pouze do sítě Kreisingerové. Nejprve v 8. minutě uspěla Žůrková přízemní střelou a o dvě minuty později vymetla růžek branky Justyna Krzywak.

Poslední třetina opět patřila z velké části domácím hráčkám. Klokanky se snažily snížit a dostat se tak do kontaktu, bohužel však marně. Vítkovice během pěti minut přidaly další dvě branky a vedly tak na začátku třetí třetiny 5:0. Domácí hráčky měly možnost po faulu Andrlové trestného střílení. K tomu se do branky postavila Omelková a skvěle Justynu Krzywak vychytala. Pět minut před koncem se však prosadila domácí Husková a na konečných 7:0 uzavírala skóre zápasu Enenková.

Zhodnocení prvního zápasu slovy Tomáše Grigara: „První dvě třetiny od nás nebyly špatné. Bohužel se nám nepodařilo z brejkových situací vstřelit branku. Musíme zapracovat na hladu po brankách a také důrazu na mantinelech, kde byly Vítkovice lepší“.

První bod v sérii si tak připisují hráčky Vítkovic za výhru 7:0.

Druhé utkání bylo naplánováno na neděli od 15:00. Do toho klokanky vstoupily skvěle. V osmé minutě první třetiny důrazná Hanka Poláková poslala zelenobílé hráčky do vedení 1:0! Pěkná hra našich žen pokračovala dál, bohužel jsme několik přečíslení nedokázaly zužitkovat. Naopak se podařilo prosadit domácím. Martináková hezky našla Koníčkovou a ta srovnala na 1:1. V polovině třetiny měly Vítkovice po sekání Loudové výhodu přesilovky, ale Omelková spolu s přesnou obranou byla bezchybná. Do konce třetiny se i přes šance obou týmů nic nestalo a do druhé třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Druhá třetina však byla jako z hororu. Přes parádní první třetinu v podání našich hráček byla ta druhá velmi nepovedená. Sedm obdržených branek, Ferenčíková uzavřela hattrick a žádná branka z hole naší hráčky. Tak by se ve zkratce dalo shrnout nepovedenou druhou část zápasu.

Ve třetí třetině měly klokanky výhodu tří přesilových her bohužel však ani jedna z nich nevedla k úspěchu. Naopak za domácí přidala další gól Martináková a uzavřela tak druhý zápas který Vítkovice vyhrály 9:1.

Zápas shrnul trenér Tomáš Grigar: „První třetina byla od nás dobře odehraná, škoda, že jsme neproměnili šance, které jsme měli. Ve druhé třetině jsme inkasovali několik branek, které byly naprosto stejné.

Domácí zápasy jsou naplánovány už na tuto sobotu 17. a neděli 18. března. A klokanky slibují, že v dalších zápasech budou silnější!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble