Úspěšná sobota dorostenek a juniorek 27.2.2018

V sobotu se nejprve odehrály zápasy dorostenek a pak následoval zápas juniorek s Boleslaví, v neděli pak juniorky odehrály zápas s Tigers. Jak to holkám šlo? Vše se dozvíte v článku.

Úspěšná sobota dorostenek a juniorek

Dorostenky se v sobotu odebraly do daleké Plzně, aby poměřily nejprve síly s Chodovem a poté také s rivalem z Tatranu.

V prvním zápase proti Chodovu byl cíl velmi jednoduchý, a to Chodov konečně porazit. V první třetina skončila 2:0 pro zelenobílé klokany, když se nejprve trefila Ema Skalíková za asistence Veky Štajnerové. Druhou branku pak vstřelila Domča Krátká po přiťuknutí Anety Faltové.

Ve druhé třetině dlouho branka nepadla a zápasu dominovaly obě brankářky až se prosadila Veka Štajnerová. Druhou branku Bohemky pak přidala Sofí Skalíková, která využila opět přihrávku Anety Faltové. Poté se poprvé prosadil Chodov a třetina tak skončila 4:1. Třetí třetina skončila 3:3 a Bohemka tak dovedla zápas do vítězného konce.

Druhý zápas proti Tatranu sliboval velikou bitvu. Tatran bohužel nepřijel v nejsilnější možné sestavě a zápas tak skončil jednoznačnou výhrou 10:2. Tři branky vstřelila kanonýrka Ema Skalíková, dvě pak Veka Štajnerová. Gól vstřelila dokonce také Kiki Dvořáková.

Po zápasech dorostenek následoval pro polovinu holek přejezd na Děkanku, kde se juniorky utkaly s Mladou Boleslaví. Zápas plný branek domácí nakonec vyhráli 10:6 a připsaly si zasloužené vítězství.

Hattrick zaznamenala Andy Kadidlová a čtyřmi body se na výhře podílela také Lucka Reinšteinová. Za zmínku také stojí, že všechny branky Mladé Boleslavi vstřelila Markéta Žbánková, která si dokázala skvěle poradit se všemi šancemi, které se jí naskytly. Nebýt herního výpadku ve druhé třetině tak mohl být výsledek ještě lepší.

V neděli pak juniorky v oslabené sestavě odehrály zápas s Tigers, který byl ve všech herních činnostech lepší a připsal si zasloužené vítězství 16:1. Holky nesmí tento výsledek zlomit, protože hned tento víkend je čeká první kolo playoff proti Jihlavě. V sobotu se první zápas odehraje v Dolní Cerekvi od 20:00. Odveta se pak hraje v neděli od 15:30 na Děkance. Přijďte holky podpořit!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble