Starším žákům se moc nedařilo 23.2.2018

Starší žáci o předchozím víkendu moc nedařilo. Už tento víkend, ale chtějí pracovat na nápravě.

Starším žákům se moc nedařilo

Starší žáci zelení díky pořádání nakonec zůstali ve 4 koši. Ve značně pozměněné sestavě nejprve prohráli s Bučisem 3:5 a ve druhém pouze remizovali s Dobříší 6:6 a tato remíza je odsoudila k zápasu o sestup. Do utkání kluci vstoupili velmi dobře a měli jasnou herní převahu. Po první třetině kluci vedli pouze 1:0, kdy spálili fakt hodně šancí. Chodov se ve druhém poločase zlepšil a nakonec dovedl zápas do vítězství 4:3. Kluci z haly odcházeli velmi naštvaní, protože záverečná porada s trenéry se nenesla v nejlepší náladě.

Díky košovému systému se kluci probojovali do třetího koše kam si zajistili postup. Další zápasy odehrají již tuto neděli na Vinohradech nejdříve poměří síly s Bučisem od 9:00 a poté se Startem od 12:20. Tým do zápasů jde s velkou motivací odčinit předchozí turnaj.

Starší žáci bílí se k dalšímu turnaji vydali do nové haly v Kobylisích a ani jejich turnaj neskončil nijak slavně. Tři prohry na turnaji znamenaly pád až do poslední koše. Na sobotním turnaji, ale budou kluci makat jako nikdy, aby se vrátili tam kam patří, tedy o několik košů výše, kde už na několika turnajích předvedli, že tam hrát dokáží.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble